24.08.2026 11:40 United Kingdom ATP Challenger Roehampton 2 2026

Били Блейдс - Матео Мартиньо прогнози и съвети за залагания

Били Блейдс и Матео Мартиньо ще се състои на 11:40 на 24.08.2026.

Били Блейдс
Матео Мартиньо

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Били Блейдс и Матео Мартиньо, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Матео Мартиньо" и коефициент -196, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Матео Мартиньо
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Били Блейдс - Матео Мартиньо от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, maer20 (класиран на 1378 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.1, като залага 10 на Матео Мартиньо (-196) в пазар Home Away.

maer20
maer20
Класация: 1378/1242
Печалба: -1199.34
Home Away
-196 for Матео Мартиньо
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Били Блейдс - Матео Мартиньо от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, maer20 (с обща доходност -5.39%) дава прогноза за печалба от 5.1, като залага 10 на коефициент -196 за Матео Мартиньо в пазар Home Away.

maer20
maer20
Класация: 651/1242
Доход: -5.39%
Home Away
-196 for Матео Мартиньо
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Били Блейдс - Матео Мартиньо от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! maer20, с ODI параметър -243.87, залага 10 на коефициент -196 за Матео Мартиньо в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 5.1.

maer20
maer20
Класация: 1369/1242
ODI: -243.87
Home Away
-196 for Матео Мартиньо
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Били Блейдс срещу Матео Мартиньо

Какъв резултат за Били Блейдс срещу Матео Мартиньо предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Матео Мартиньо на пазара Home Away , с коефициент от -196, със залог от 10, от maer20.

Home Away
-196 for Матео Мартиньо
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Били Блейдс и Матео Мартиньо. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Матео Мартиньо (odds of -196). Победата на Били Блейдс (+162) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Били Блейдс vs Матео Мартиньо Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -196 за Матео Мартиньо (Home Away)
Играйте отговорно