29.08.2026 07:20 World UFC 2026

Ян Сяонан - Гомес Дениз прогнози и съвети за залагания

Ян Сяонан и Гомес Дениз ще се състои на 07:20 на 29.08.2026.

Ян Сяонан
Гомес Дениз

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ян Сяонан и Гомес Дениз, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Гомес Дениз" и коефициент +125, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Гомес Дениз
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ян Сяонан - Гомес Дениз от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, nor4etod (класиран на 1294 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 12.5, като залага 10 на Гомес Дениз (+125) в пазар Home Away.

nor4etod
nor4etod
Класация: 1294/1240
Печалба: -342.44
Home Away
+125 for Гомес Дениз
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ян Сяонан - Гомес Дениз от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, nor4etod (с обща доходност -11.77%) дава прогноза за печалба от 12.5, като залага 10 на коефициент +125 за Гомес Дениз в пазар Home Away.

nor4etod
nor4etod
Класация: 859/1240
Доход: -11.77%
Home Away
+125 for Гомес Дениз
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ян Сяонан - Гомес Дениз от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! nor4etod, с ODI параметър -19.13, залага 10 на коефициент +125 за Гомес Дениз в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 12.5.

nor4etod
nor4etod
Класация: 1297/1240
ODI: -19.13
Home Away
+125 for Гомес Дениз
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ян Сяонан срещу Гомес Дениз

Какъв резултат за Ян Сяонан срещу Гомес Дениз предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Гомес Дениз на пазара Home Away , с коефициент от +125, със залог от 10, от nor4etod.

Home Away
+125 for Гомес Дениз
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Ян Сяонан и Гомес Дениз. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Гомес Дениз (odds of +125). Победата на Ян Сяонан (-164) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Ян Сяонан vs Гомес Дениз Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +125 за Гомес Дениз (Home Away)
Играйте отговорно