24.08.2026 15:10 United States ATP Winston-Salem 2026

Мартин Дам - Абедалла Шелбай прогнози и съвети за залагания

Мартин Дам и Абедалла Шелбай ще се състои на 15:10 на 24.08.2026.

Мартин Дам
Абедалла Шелбай

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Мартин Дам и Абедалла Шелбай, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Мартин Дам" и коефициент -526, от 2 от общо 2 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Мартин Дам
100%
2 от 2 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Мартин Дам - Абедалла Шелбай от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, fkd35 (класиран на 23 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 3.5, като залага 10 на Мартин Дам (-286) в пазар Home Away. От друга страна, Wilhelmine (класиран на 1384 място), дава съвет за коефициент -526 за Мартин Дам (Home Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 1.9.

fkd35
fkd35
Класация: 23/1239
Печалба: 156.98
Home Away
-286 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 3.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 1384/1239
Печалба: -2329.27
Home Away
-526 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 1.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за Мартин Дам - Абедалла Шелбай от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, fkd35 (с обща доходност 6.15%) дава прогноза за печалба от 3.5, като залага 10 на коефициент -286 за Мартин Дам в пазар Home Away. След това, има Wilhelmine с доходност -6.25%. Той дава съвет за залог с 10 на Мартин Дам (-526) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 1.9.

fkd35
fkd35
Класация: 267/1239
Доход: 6.15%
Home Away
-286 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 3.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 692/1239
Доход: -6.25%
Home Away
-526 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 1.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за Мартин Дам - Абедалла Шелбай от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! fkd35, с ODI параметър 176.2, залага 10 на коефициент -286 за Мартин Дам в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 3.5. Wilhelmine (ODI: -2557.46) дава съвет за залог с цел печалба от 1.9, като залага 10 на Мартин Дам (-526) в пазар Home Away.

fkd35
fkd35
Класация: 31/1239
ODI: 176.2
Home Away
-286 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 3.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 1383/1239
ODI: -2557.46
Home Away
-526 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 1.90

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Мартин Дам срещу Абедалла Шелбай

Какъв резултат за Мартин Дам срещу Абедалла Шелбай предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Мартин Дам на пазара Home Away , с коефициент от -286, със залог от 10, от fkd35. Залог на Мартин Дам (-526) на пазара Home Away със залог от 10 от Wilhelmine е друг фаворит на ИИ.

Home Away
-286 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 3.50
Home Away
-526 for Мартин Дам
10/10
Прогнозирана печалба 1.90

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Мартин Дам и Абедалла Шелбай. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Мартин Дам (odds of -526). Докато, победата на Абедалла Шелбай (+228) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Мартин Дам vs Абедалла Шелбай Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -286 за Мартин Дам (Home Away)
Играйте отговорно