29.08.2026 07:30 China Jia League 2026

Шицзячжуан Гунфу ФК - Уси Угоу прогнози и съвети за залагания

Шицзячжуан Гунфу ФК и Уси Угоу ще се състои на 07:30 на 29.08.2026.

Shijiazhuang Gongfu FC
Шицзячжуан Гунфу ФК
Wuxi Wugou
Уси Угоу

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Шицзячжуан Гунфу ФК и Уси Угоу, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Уси Угоу" и коефициент +156, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Уси Угоу
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Шицзячжуан Гунфу ФК - Уси Угоу от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Kibetchemu (класиран на 1118 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 15.6, като залага 10 на Уси Угоу (+156) в пазар Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Класация: 1118/1314
Печалба: -79.22
Home Draw Away
+156 for Уси Угоу
10/10
Прогнозирана печалба 15.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Шицзячжуан Гунфу ФК - Уси Угоу от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Kibetchemu (с обща доходност -2.1%) дава прогноза за печалба от 15.6, като залага 10 на коефициент +156 за Уси Угоу в пазар Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Класация: 559/1314
Доход: -2.1%
Home Draw Away
+156 for Уси Угоу
10/10
Прогнозирана печалба 15.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Шицзячжуан Гунфу ФК - Уси Угоу от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Kibetchemu, с ODI параметър -41.24, залага 10 на коефициент +156 за Уси Угоу в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 15.6.

Kibetchemu
Kibetchemu
Класация: 1403/1314
ODI: -41.24
Home Draw Away
+156 for Уси Угоу
10/10
Прогнозирана печалба 15.60

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Шицзячжуан Гунфу ФК срещу Уси Угоу

Какъв резултат за Шицзячжуан Гунфу ФК срещу Уси Угоу предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Уси Угоу на пазара Home Draw Away , с коефициент от +156, със залог от 10, от Kibetchemu.

Home Draw Away
+156 for Уси Угоу
10/10
Прогнозирана печалба 15.60

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Шицзячжуан Гунфу ФК и Уси Угоу. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Уси Угоу (коефициент +156). Победа за Шицзячжуан Гунфу ФК (+133) е събрала 0% от гласовете, като 0% предсказват равенство (коефициент +228).

1 0%
X 0%
2 100%

Шицзячжуан Гунфу ФК vs Уси Угоу Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +156 за Уси Угоу (Home Draw Away)
Играйте отговорно