25.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Сара Сорибес Тормо - Нома Акуге Ноа прогнози и съвети за залагания

Сара Сорибес Тормо и Нома Акуге Ноа ще се състои на 11:00 на 25.08.2026.

Сара Сорибес Тормо
Нома Акуге Ноа

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Сара Сорибес Тормо и Нома Акуге Ноа, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Сара Сорибес Тормо" и коефициент -222, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Сара Сорибес Тормо
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Сара Сорибес Тормо - Нома Акуге Ноа от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, supcio (класиран на 1350 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 4.5, като залага 10 на Сара Сорибес Тормо (-222) в пазар Home Away.

supcio
supcio
Класация: 1350/1247
Печалба: -606.1
Home Away
-222 for Сара Сорибес Тормо
10/10
Прогнозирана печалба 4.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Сара Сорибес Тормо - Нома Акуге Ноа от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, supcio (с обща доходност -6.64%) дава прогноза за печалба от 4.5, като залага 10 на коефициент -222 за Сара Сорибес Тормо в пазар Home Away.

supcio
supcio
Класация: 714/1247
Доход: -6.64%
Home Away
-222 for Сара Сорибес Тормо
10/10
Прогнозирана печалба 4.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Сара Сорибес Тормо - Нома Акуге Ноа от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! supcio, с ODI параметър -633.37, залага 10 на коефициент -222 за Сара Сорибес Тормо в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 4.5.

supcio
supcio
Класация: 1376/1247
ODI: -633.37
Home Away
-222 for Сара Сорибес Тормо
10/10
Прогнозирана печалба 4.50

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Сара Сорибес Тормо срещу Нома Акуге Ноа

Какъв резултат за Сара Сорибес Тормо срещу Нома Акуге Ноа предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Сара Сорибес Тормо на пазара Home Away , с коефициент от -222, със залог от 10, от supcio.

Home Away
-222 for Сара Сорибес Тормо
10/10
Прогнозирана печалба 4.50

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Сара Сорибес Тормо и Нома Акуге Ноа. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Сара Сорибес Тормо (odds of -222). Докато, победата на Нома Акуге Ноа (+127) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Сара Сорибес Тормо vs Нома Акуге Ноа Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -222 за Сара Сорибес Тормо (Home Away)
Играйте отговорно