24.08.2026 13:40 United States US Open, Qualifications 2026

Гонсало Буено - Били Харис прогнози и съвети за залагания

Гонсало Буено и Били Харис ще се състои на 13:40 на 24.08.2026.

Гонсало Буено
Били Харис

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Гонсало Буено и Били Харис, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Били Харис" и коефициент -169, от 2 от общо 4 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Били Харис
50%
2 от 4 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Гонсало Буено - Били Харис от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Fmd1414 (класиран на 1275 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 14.8, като залага 10 на Гонсало Буено (+148) в пазар Home Away. От друга страна, maer20 (класиран на 1378 място), дава съвет за коефициент -164 за Били Харис (Home Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 6.1. Третият най-печеливш прогнозист (1383 за този сезон), betterman, прогнозира печалба от 5.9, като залага 10 на коефициент -169 за Били Харис в пазар Home Away.

Fmd1414
Fmd1414
Класация: 1275/1245
Печалба: -273.96
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80
maer20
maer20
Класация: 1378/1245
Печалба: -1199.34
Home Away
-164 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 6.10
betterman
betterman
Класация: 1383/1245
Печалба: -1838.35
Home Away
-169 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
abreujg78
abreujg78
Класация: 1386/1245
Печалба: -6628.54
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Гонсало Буено - Били Харис от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Fmd1414 (с обща доходност -2.81%) дава прогноза за печалба от 14.8, като залага 10 на коефициент +148 за Гонсало Буено в пазар Home Away. След това, има maer20 с доходност -5.39%. Той дава съвет за залог с 10 на Били Харис (-164) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 6.1. betterman (-7.35% доходност) избра коефициент -169 за Били Харис в пазар Home Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 5.9, ако прогнозата е правилна.

Fmd1414
Fmd1414
Класация: 538/1245
Доход: -2.81%
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80
maer20
maer20
Класация: 651/1245
Доход: -5.39%
Home Away
-164 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 6.10
betterman
betterman
Класация: 736/1245
Доход: -7.35%
Home Away
-169 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
abreujg78
abreujg78
Класация: 1014/1245
Доход: -21.17%
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Гонсало Буено - Били Харис от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Fmd1414, с ODI параметър 202.76, залага 10 на коефициент +148 за Гонсало Буено в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 14.8. maer20 (ODI: -243.87) дава съвет за залог с цел печалба от 6.1, като залага 10 на Били Харис (-164) в пазар Home Away. Трети в общото класиране (ODI: -635.24), betterman избра пазар Home Away, залагайки 10 на коефициент -169 за Били Харис, като оценява печалба от 5.9.

Fmd1414
Fmd1414
Класация: 23/1245
ODI: 202.76
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80
maer20
maer20
Класация: 1369/1245
ODI: -243.87
Home Away
-164 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 6.10
betterman
betterman
Класация: 1377/1245
ODI: -635.24
Home Away
-169 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
abreujg78
abreujg78
Класация: 1384/1245
ODI: -8705.91
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Гонсало Буено срещу Били Харис

Какъв резултат за Гонсало Буено срещу Били Харис предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Гонсало Буено на пазара Home Away , с коефициент от +148, със залог от 10, от Fmd1414. Залог на Били Харис (-164) на пазара Home Away със залог от 10 от maer20 е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Били Харис на пазара Home Away, на който on which betterman поставя 10 с коефициент -169.

Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80
Home Away
-164 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 6.10
Home Away
-169 for Били Харис
10/10
Прогнозирана печалба 5.90
Home Away
+148 for Гонсало Буено
10/10
Прогнозирана печалба 14.80

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Гонсало Буено и Били Харис. Най-добрата прогноза, с 50% от гласовете е печалба за Били Харис (odds of -169). Победата на Гонсало Буено (+148) е събрала 50% от гласовете.

1 50%
2 50%

Гонсало Буено vs Били Харис Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +148 за Гонсало Буено (Home Away)
Играйте отговорно