24.08.2026 13:20 United States US Open Women, Qualifications 2026

Робин Монтгомъри - Кайла Крос прогнози и съвети за залагания

Робин Монтгомъри и Кайла Крос ще се състои на 13:20 на 24.08.2026.

Робин Монтгомъри
Кайла Крос

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Робин Монтгомъри и Кайла Крос, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Робин Монтгомъри" и коефициент -400, от 2 от общо 2 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Робин Монтгомъри
100%
2 от 2 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Робин Монтгомъри - Кайла Крос от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, fkd35 (класиран на 23 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 2.5, като залага 10 на Робин Монтгомъри (-400) в пазар Home Away. От друга страна, Tipster 98 (класиран на 210 място), дава съвет за коефициент -400 за Робин Монтгомъри (Home Away), залагайки 2, за да постигне прогнозирана печалба от 0.5.

fkd35
fkd35
Класация: 23/1240
Печалба: 156.98
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
10/10
Прогнозирана печалба 2.50
Tipster 98
Класация: 210/1240
Печалба: 19.11
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
2/10
Прогнозирана печалба 0.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Робин Монтгомъри - Кайла Крос от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, fkd35 (с обща доходност 6.15%) дава прогноза за печалба от 2.5, като залага 10 на коефициент -400 за Робин Монтгомъри в пазар Home Away. След това, има Tipster 98 с доходност 3.81%. Той дава съвет за залог с 2 на Робин Монтгомъри (-400) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 0.5.

fkd35
fkd35
Класация: 267/1240
Доход: 6.15%
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
10/10
Прогнозирана печалба 2.50
Tipster 98
Класация: 308/1240
Доход: 3.81%
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
2/10
Прогнозирана печалба 0.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Робин Монтгомъри - Кайла Крос от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! fkd35, с ODI параметър 176.2, залага 10 на коефициент -400 за Робин Монтгомъри в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 2.5. Tipster 98 (ODI: 0.11) дава съвет за залог с цел печалба от 0.5, като залага 2 на Робин Монтгомъри (-400) в пазар Home Away.

fkd35
fkd35
Класация: 31/1240
ODI: 176.2
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
10/10
Прогнозирана печалба 2.50
Tipster 98
Класация: 578/1240
ODI: 0.11
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
2/10
Прогнозирана печалба 0.50

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Робин Монтгомъри срещу Кайла Крос

Какъв резултат за Робин Монтгомъри срещу Кайла Крос предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Робин Монтгомъри на пазара Home Away , с коефициент от -400, със залог от 10, от fkd35. Залог на Робин Монтгомъри (-400) на пазара Home Away със залог от 2 от Tipster 98 е друг фаворит на ИИ.

Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
10/10
Прогнозирана печалба 2.50
Home Away
-400 for Робин Монтгомъри
2/10
Прогнозирана печалба 0.50

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Робин Монтгомъри и Кайла Крос. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Робин Монтгомъри (odds of -400). Докато, победата на Кайла Крос (+333) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Робин Монтгомъри vs Кайла Крос Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -400 за Робин Монтгомъри (Home Away)
Играйте отговорно