28.07.2026 11:00 United States WTA Washington 2026

Хулиета Пареха - Синю Уан прогнози и съвети за залагания

Хулиета Пареха и Синю Уан ще се състои на 11:00 на 28.07.2026.

Хулиета Пареха
Синю Уан

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Хулиета Пареха и Синю Уан, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Синю Уан" и коефициент -154, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Over/Under 23.5
Under
100%
1 от 1 прогнозиратори
Home Away
Синю Уан
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Хулиета Пареха - Синю Уан от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, betterman (класиран на 1994 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 6.5, като залага 10 на Синю Уан (-154) в пазар Home Away.

betterman
Класация: 1994/2009
Печалба: -295.46
Home Away
-154 for Синю Уан
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
betterman
Класация: 1994/2009
Печалба: -295.46
Over/Under 23.5
-208 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 4.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Хулиета Пареха - Синю Уан от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, betterman (с обща доходност -9.39%) дава прогноза за печалба от 6.5, като залага 10 на коефициент -154 за Синю Уан в пазар Home Away.

betterman
Класация: 1106/2009
Доход: -9.39%
Home Away
-154 for Синю Уан
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
betterman
Класация: 1106/2009
Доход: -9.39%
Over/Under 23.5
-208 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 4.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Хулиета Пареха - Синю Уан от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! betterman, с ODI параметър -13.03, залага 10 на коефициент -154 за Синю Уан в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 6.5.

betterman
Класация: 2002/2009
ODI: -13.03
Home Away
-154 for Синю Уан
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
betterman
Класация: 2002/2009
ODI: -13.03
Over/Under 23.5
-208 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 4.80

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Хулиета Пареха срещу Синю Уан

Какъв резултат за Хулиета Пареха срещу Синю Уан предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Синю Уан на пазара Home Away , с коефициент от -154, със залог от 10, от betterman.

Home Away
-154 for Синю Уан
10/10
Прогнозирана печалба 6.50
Over/Under 23.5
-208 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 4.80

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Хулиета Пареха и Синю Уан. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Синю Уан (odds of -154). Победата на Хулиета Пареха (+127) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Хулиета Пареха vs Синю Уан Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -154 за Синю Уан (Home Away)
Съвет 2:
Коефициент -208 за Under (Over/Under 23.5)
Играйте отговорно