27.07.2026 21:40 United States MLB 2026

Оукланд Атлетикс - Бостън Ред Сокс прогнози и съвети за залагания

Оукланд Атлетикс и Бостън Ред Сокс ще се състои на 21:40 на 27.07.2026.

Oakland Athletics
Оукланд Атлетикс
Boston Red Sox
Бостън Ред Сокс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Оукланд Атлетикс и Бостън Ред Сокс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Бостън Ред Сокс" и коефициент -179, от 2 от общо 2 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Asian Handicap (1.5)" с резултат "Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw" (коефициент -106) от 100%.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Бостън Ред Сокс
100%
2 от 2 прогнозиратори
Asian Handicap (1.5)
Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Оукланд Атлетикс - Бостън Ред Сокс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, The Solitary King (класиран на 8 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 9.4, като залага 10 на Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw (-106) в пазар Asian Handicap (1.5). От друга страна, Sharonsm (класиран на 61 място), дава съвет за коефициент -182 за Бостън Ред Сокс (Home Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 5.5. Третият най-печеливш прогнозист (2159 за този сезон), mich81, прогнозира печалба от 5.6, като залага 10 на коефициент -179 за Бостън Ред Сокс в пазар Home Away.

The Solitary King
The Solitary King
Класация: 8/2008
Печалба: 280.35
Asian Handicap (1.5)
-106 for Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
Sharonsm
Класация: 61/2008
Печалба: 84.4
Home Away
-182 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.50
mich81
mich81
Класация: 2159/2008
Печалба: -2383.02
Home Away
-179 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Оукланд Атлетикс - Бостън Ред Сокс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, The Solitary King (с обща доходност 11.03%) дава прогноза за печалба от 9.4, като залага 10 на коефициент -106 за Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (1.5). След това, има Sharonsm с доходност 7.23%. Той дава съвет за залог с 10 на Бостън Ред Сокс (-182) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 5.5. mich81 (-7.25% доходност) избра коефициент -179 за Бостън Ред Сокс в пазар Home Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 5.6, ако прогнозата е правилна.

The Solitary King
The Solitary King
Класация: 419/2008
Доход: 11.03%
Asian Handicap (1.5)
-106 for Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
Sharonsm
Класация: 471/2008
Доход: 7.23%
Home Away
-182 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.50
mich81
mich81
Класация: 1000/2008
Доход: -7.25%
Home Away
-179 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Оукланд Атлетикс - Бостън Ред Сокс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! The Solitary King, с ODI параметър 650.93, залага 10 на коефициент -106 за Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (1.5). Това може да донесе печалба от 9.4. mich81 (ODI: 434.26) дава съвет за залог с цел печалба от 5.6, като залага 10 на Бостън Ред Сокс (-179) в пазар Home Away. Трети в общото класиране (ODI: 1.34), Sharonsm избра пазар Home Away, залагайки 10 на коефициент -182 за Бостън Ред Сокс, като оценява печалба от 5.5.

The Solitary King
The Solitary King
Класация: 7/2008
ODI: 650.93
Asian Handicap (1.5)
-106 for Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
mich81
mich81
Класация: 13/2008
ODI: 434.26
Home Away
-179 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.60
Sharonsm
Класация: 493/2008
ODI: 1.34
Home Away
-182 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.50

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Оукланд Атлетикс срещу Бостън Ред Сокс

Какъв резултат за Оукланд Атлетикс срещу Бостън Ред Сокс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw на пазара Asian Handicap (1.5) , с коефициент от -106, със залог от 10, от The Solitary King. Залог на Бостън Ред Сокс (-182) на пазара Home Away със залог от 10 от Sharonsm е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Бостън Ред Сокс на пазара Home Away, на който on which mich81 поставя 10 с коефициент -179.

Asian Handicap (1.5)
-106 for Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
Home Away
-182 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.50
Home Away
-179 for Бостън Ред Сокс
10/10
Прогнозирана печалба 5.60

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Оукланд Атлетикс и Бостън Ред Сокс. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Бостън Ред Сокс (odds of -179). Победата на Оукланд Атлетикс (+150) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Оукланд Атлетикс vs Бостън Ред Сокс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -106 за Бостън Ред Сокс (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (1.5))
Играйте отговорно