28.07.2026 21:00 Mexico ATP Los Cabos 2026

Далибор Сврчина - Адам Уолтън прогнози и съвети за залагания

Далибор Сврчина и Адам Уолтън ще се състои на 21:00 на 28.07.2026.

Далибор Сврчина
Адам Уолтън

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Далибор Сврчина и Адам Уолтън, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Адам Уолтън" и коефициент -175, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Адам Уолтън
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Далибор Сврчина - Адам Уолтън от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, laminx089 (класиран на 1095 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.7, като залага 10 на Адам Уолтън (-175) в пазар Home Away.

laminx089
Класация: 1095/2009
Печалба: -11.64
Home Away
-175 for Адам Уолтън
10/10
Прогнозирана печалба 5.70

Съветите за залагания на JohnnyBet за Далибор Сврчина - Адам Уолтън от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, laminx089 (с обща доходност -0.9%) дава прогноза за печалба от 5.7, като залага 10 на коефициент -175 за Адам Уолтън в пазар Home Away.

laminx089
Класация: 684/2009
Доход: -0.9%
Home Away
-175 for Адам Уолтън
10/10
Прогнозирана печалба 5.70

Съветите за залагания на JohnnyBet за Далибор Сврчина - Адам Уолтън от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! laminx089, с ODI параметър -2.41, залага 10 на коефициент -175 за Адам Уолтън в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 5.7.

laminx089
Класация: 1821/2009
ODI: -2.41
Home Away
-175 for Адам Уолтън
10/10
Прогнозирана печалба 5.70

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Далибор Сврчина срещу Адам Уолтън

Какъв резултат за Далибор Сврчина срещу Адам Уолтън предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Адам Уолтън на пазара Home Away , с коефициент от -175, със залог от 10, от laminx089.

Home Away
-175 for Адам Уолтън
10/10
Прогнозирана печалба 5.70

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Далибор Сврчина и Адам Уолтън. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Адам Уолтън (odds of -175). Победата на Далибор Сврчина (+152) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Далибор Сврчина vs Адам Уолтън Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -175 за Адам Уолтън (Home Away)
Играйте отговорно