Събитието е в процес
28.08.2026 13:00 Brazil ITF W35 Barueri 2026

Кейдънс Брейс - Ана Кандиото прогнози и съвети за залагания

Кейдънс Брейс и Ана Кандиото ще се състои на 13:00 на 28.08.2026.

Кейдънс Брейс
Ана Кандиото

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Кейдънс Брейс и Ана Кандиото, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Ана Кандиото" и коефициент +855, от 5 от общо 5 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Ана Кандиото
100%
5 от 5 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Кейдънс Брейс - Ана Кандиото от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, oramatistis (класиран на 198 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 51.3, като залага 6 на Ана Кандиото (+855) в пазар Home Away. От друга страна, Habor (класиран на 1197 място), дава съвет за коефициент +950 за Ана Кандиото (Home Away), залагайки 4, за да постигне прогнозирана печалба от 38.0. Третият най-печеливш прогнозист (1440 за този сезон), supcio, прогнозира печалба от 39.9, като залага 6 на коефициент +665 за Ана Кандиото в пазар Home Away.

oramatistis
oramatistis
Класация: 198/1314
Печалба: 25.87
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Habor
Habor
Класация: 1197/1314
Печалба: -114.5
Home Away
+950 for Ана Кандиото
4/10
Прогнозирана печалба 38.00
supcio
supcio
Класация: 1440/1314
Печалба: -863.48
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90
abreujg78
abreujg78
Класация: 1464/1314
Печалба: -8356.68
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за Кейдънс Брейс - Ана Кандиото от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, oramatistis (с обща доходност 2.09%) дава прогноза за печалба от 51.3, като залага 6 на коефициент +855 за Ана Кандиото в пазар Home Away. След това, има Habor с доходност -1.66%. Той дава съвет за залог с 4 на Ана Кандиото (+950) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 38.0. supcio (-8.11% доходност) избра коефициент +665 за Ана Кандиото в пазар Home Away. Залагайки 6, ще получите печалба от 39.9, ако прогнозата е правилна.

oramatistis
oramatistis
Класация: 398/1314
Доход: 2.09%
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Habor
Habor
Класация: 539/1314
Доход: -1.66%
Home Away
+950 for Ана Кандиото
4/10
Прогнозирана печалба 38.00
supcio
supcio
Класация: 818/1314
Доход: -8.11%
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90
abreujg78
abreujg78
Класация: 1057/1314
Доход: -19.13%
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за Кейдънс Брейс - Ана Кандиото от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! oramatistis, с ODI параметър 11.12, залага 6 на коефициент +855 за Ана Кандиото в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 51.3. Habor (ODI: -32.2) дава съвет за залог с цел печалба от 38.0, като залага 4 на Ана Кандиото (+950) в пазар Home Away. Трети в общото класиране (ODI: -712.66), supcio избра пазар Home Away, залагайки 6 на коефициент +665 за Ана Кандиото, като оценява печалба от 39.9.

oramatistis
oramatistis
Класация: 155/1314
ODI: 11.12
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Habor
Habor
Класация: 1394/1314
ODI: -32.2
Home Away
+950 for Ана Кандиото
4/10
Прогнозирана печалба 38.00
supcio
supcio
Класация: 1454/1314
ODI: -712.66
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90
abreujg78
abreujg78
Класация: 1462/1314
ODI: -10712.6
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Кейдънс Брейс срещу Ана Кандиото

Какъв резултат за Кейдънс Брейс срещу Ана Кандиото предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Ана Кандиото на пазара Home Away , с коефициент от +855, със залог от 6, от oramatistis. Залог на Ана Кандиото (+950) на пазара Home Away със залог от 4 от Habor е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Ана Кандиото на пазара Home Away, на който on which supcio поставя 6 с коефициент +665.

Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Home Away
+950 for Ана Кандиото
4/10
Прогнозирана печалба 38.00
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90
Home Away
+855 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 51.30
Home Away
+665 for Ана Кандиото
6/10
Прогнозирана печалба 39.90

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Кейдънс Брейс и Ана Кандиото. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Ана Кандиото (odds of +855). Победата на Кейдънс Брейс е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Кейдънс Брейс vs Ана Кандиото Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +855 за Ана Кандиото (Home Away)
Играйте отговорно