29.06.2026 11:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Университатя Крайова - Полисия Житомир прогнози и съвети за залагания

Университатя Крайова и Полисия Житомир ще се състои на 11:00 на 29.06.2026.

Universitatea Craiova
Университатя Крайова
Polissya Zhytomyr
Полисия Житомир

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Университатя Крайова и Полисия Житомир, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Университатя Крайова" и коефициент -108, от 2 от общо 3 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Asian Handicap (-0.25)" с резултат "Полисия Житомир (+0.25), money back on draw" (коефициент -145) от 100%. Трето, залог за "Draw No Bet" с резултат "Университатя Крайова" и коефициент -137 е прогнозирал 1 от общо 1 прогнозисти (100%).

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Университатя Крайова
67%
2 от 3 прогнозиратори
Asian Handicap (-0.25)
Полисия Житомир (+0.25), money back on draw
100%
1 от 1 прогнозиратори
Draw No Bet
Университатя Крайова
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Университатя Крайова - Полисия Житомир от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, vovan888 (класиран на 31 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 11.8, като залага 10 на Университатя Крайова (+118) в пазар Home Draw Away. От друга страна, FutBach (класиран на 629 място), дава съвет за коефициент -137 за Университатя Крайова (Draw No Bet), залагайки 7, за да постигне прогнозирана печалба от 5.11. Третият най-печеливш прогнозист (1236 за този сезон), CB3, прогнозира печалба от 6.9, като залага 10 на коефициент -145 за Полисия Житомир (+0.25), money back on draw в пазар Asian Handicap (-0.25).

vovan888
vovan888
Класация: 31/1738
Печалба: 128.02
Home Draw Away
+118 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 11.80
FutBach
FutBach
Класация: 629/1738
Печалба: 0.03
Draw No Bet
-137 for Университатя Крайова
7/10
Прогнозирана печалба 5.11
CB3
Класация: 1236/1738
Печалба: -28.4
Asian Handicap (-0.25)
-145 for Полисия Житомир (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 6.90
code promo 1x bet
Класация: 1679/1738
Печалба: -118.85
Home Draw Away
+223 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 17.84
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 1967/1738
Печалба: -742.66
Home Draw Away
-108 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 9.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Университатя Крайова - Полисия Житомир от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, vovan888 (с обща доходност 7.37%) дава прогноза за печалба от 11.8, като залага 10 на коефициент +118 за Университатя Крайова в пазар Home Draw Away. След това, има FutBach с доходност 0.0%. Той дава съвет за залог с 7 на Университатя Крайова (-137) в пазар Draw No Bet. Прогнозирана печалба: 5.11. CB3 (-2.27% доходност) избра коефициент -145 за Полисия Житомир (+0.25), money back on draw в пазар Asian Handicap (-0.25). Залагайки 10, ще получите печалба от 6.9, ако прогнозата е правилна.

vovan888
vovan888
Класация: 444/1738
Доход: 7.37%
Home Draw Away
+118 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 11.80
FutBach
FutBach
Класация: 629/1738
Доход: 0.0%
Draw No Bet
-137 for Университатя Крайова
7/10
Прогнозирана печалба 5.11
CB3
Класация: 726/1738
Доход: -2.27%
Asian Handicap (-0.25)
-145 for Полисия Житомир (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 6.90
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 882/1738
Доход: -5.82%
Home Draw Away
-108 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 9.30
code promo 1x bet
Класация: 1162/1738
Доход: -12.89%
Home Draw Away
+223 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 17.84

Съветите за залагания на JohnnyBet за Университатя Крайова - Полисия Житомир от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! FutBach, с ODI параметър 9.44, залага 7 на коефициент -137 за Университатя Крайова в пазар Draw No Bet. Това може да донесе печалба от 5.11. Zhubiitis (ODI: 1.03) дава съвет за залог с цел печалба от 9.3, като залага 10 на Университатя Крайова (-108) в пазар Home Draw Away. Трети в общото класиране (ODI: -5.06), vovan888 избра пазар Home Draw Away, залагайки 10 на коефициент +118 за Университатя Крайова, като оценява печалба от 11.8.

FutBach
FutBach
Класация: 186/1738
ODI: 9.44
Draw No Bet
-137 for Университатя Крайова
7/10
Прогнозирана печалба 5.11
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 438/1738
ODI: 1.03
Home Draw Away
-108 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 9.30
vovan888
vovan888
Класация: 1701/1738
ODI: -5.06
Home Draw Away
+118 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 11.80
CB3
Класация: 1708/1738
ODI: -5.59
Asian Handicap (-0.25)
-145 for Полисия Житомир (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 6.90
code promo 1x bet
Класация: 1957/1738
ODI: -87.41
Home Draw Away
+223 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 17.84

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Университатя Крайова срещу Полисия Житомир

Какъв резултат за Университатя Крайова срещу Полисия Житомир предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Университатя Крайова на пазара Home Draw Away , с коефициент от +118, със залог от 10, от vovan888. Залог на Университатя Крайова (-137) на пазара Draw No Bet със залог от 7 от FutBach е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Полисия Житомир (+0.25), money back on draw на пазара Asian Handicap (-0.25), на който on which CB3 поставя 10 с коефициент -145.

Home Draw Away
+118 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 11.80
Draw No Bet
-137 for Университатя Крайова
7/10
Прогнозирана печалба 5.11
Asian Handicap (-0.25)
-145 for Полисия Житомир (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 6.90
Home Draw Away
+223 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 17.84
Home Draw Away
-108 for Университатя Крайова
10/10
Прогнозирана печалба 9.30

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Университатя Крайова и Полисия Житомир. Топ прогнозата, с 67% от гласовете, е победа за Университатя Крайова (коефициент -108). Междувременно, победа за Полисия Житомир (+162) е събрала 0% от гласовете, като 33% прогнозират равенство (коефициент +223).

1 67%
X 33%
2 0%

Университатя Крайова vs Полисия Житомир Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +118 за Университатя Крайова (Home Draw Away)
Играйте отговорно