27.09.2026 07:00 • Sweden • Division 1 2026

Трелеборг ФФ - Енгелхолмс ФФ прогнози и съвети за залагания

Трелеборг ФФ и Енгелхолмс ФФ ще се състои на 07:00 на 27.09.2026.

Trelleborgs FF
Трелеборг ФФ
—
Angelholms FF
Енгелхолмс ФФ

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Трелеборг ФФ и Енгелхолмс ФФ, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Трелеборг ФФ" и коефициент -312, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Over/Under 1.75
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори
Home Draw Away
Трелеборг ФФ
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Трелеборг ФФ - Енгелхолмс ФФ от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Slojo (класиран на 72 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 2.56, като залага 8 на Трелеборг ФФ (-312) в пазар Home Draw Away.

Slojo
Slojo
Класация: 72/1683
Печалба: 81.69
Home Draw Away
-312 for Трелеборг ФФ
8/10
Прогнозирана печалба 2.56
Slojo
Slojo
Класация: 72/1683
Печалба: 81.69
Over/Under 1.75
-455 for Over
5/10
Прогнозирана печалба 1.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Трелеборг ФФ - Енгелхолмс ФФ от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Slojo (с обща доходност 0.46%) дава прогноза за печалба от 2.56, като залага 8 на коефициент -312 за Трелеборг ФФ в пазар Home Draw Away.

Slojo
Slojo
Класация: 525/1683
Доход: 0.46%
Home Draw Away
-312 for Трелеборг ФФ
8/10
Прогнозирана печалба 2.56
Slojo
Slojo
Класация: 525/1683
Доход: 0.46%
Over/Under 1.75
-455 for Over
5/10
Прогнозирана печалба 1.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Трелеборг ФФ - Енгелхолмс ФФ от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Slojo, с ODI параметър -7.85, залага 8 на коефициент -312 за Трелеборг ФФ в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 2.56.

Slojo
Slojo
Класация: 1546/1683
ODI: -7.85
Home Draw Away
-312 for Трелеборг ФФ
8/10
Прогнозирана печалба 2.56
Slojo
Slojo
Класация: 1546/1683
ODI: -7.85
Over/Under 1.75
-455 for Over
5/10
Прогнозирана печалба 1.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Трелеборг ФФ срещу Енгелхолмс ФФ

Какъв резултат за Трелеборг ФФ срещу Енгелхолмс ФФ предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Трелеборг ФФ на пазара Home Draw Away , с коефициент от -312, със залог от 8, от Slojo.

Home Draw Away
-312 for Трелеборг ФФ
8/10
Прогнозирана печалба 2.56
Over/Under 1.75
-455 for Over
5/10
Прогнозирана печалба 1.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Трелеборг ФФ и Енгелхолмс ФФ. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Трелеборг ФФ (коефициент -312). Междувременно, победа за Енгелхолмс ФФ (+779) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +399).

1 100%
X 0%
2 0%

Трелеборг ФФ vs Енгелхолмс ФФ Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -312 за Трелеборг ФФ (Home Draw Away)
Съвет 2:
Коефициент -455 за Over (Over/Under 1.75)
Играйте отговорно