30.07.2026 11:00 United States WTA Memphis 2026

Татяна Прозорова - Пейтън Стърнс прогнози и съвети за залагания

Татяна Прозорова и Пейтън Стърнс ще се състои на 11:00 на 30.07.2026.

Татяна Прозорова
Пейтън Стърнс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Татяна Прозорова и Пейтън Стърнс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Татяна Прозорова" и коефициент +139, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Correct Score
2:0
100%
1 от 1 прогнозиратори
Home Away
Татяна Прозорова
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Татяна Прозорова - Пейтън Стърнс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Antonhundballl (класиран на 149 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 13.9, като залага 10 на Татяна Прозорова (+139) в пазар Home Away. От друга страна, RobertM86 (класиран на 2167 място), дава съвет за коефициент +233 за 2:0 (Correct Score), залагайки 8, за да постигне прогнозирана печалба от 18.64.

Antonhundballl
Antonhundballl
Класация: 149/2034
Печалба: 35.82
Home Away
+139 for Татяна Прозорова
10/10
Прогнозирана печалба 13.90
RobertM86
RobertM86
Класация: 2167/2034
Печалба: -843.5
Correct Score
+233 for 2:0
8/10
Прогнозирана печалба 18.64

Съветите за залагания на JohnnyBet за Татяна Прозорова - Пейтън Стърнс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Antonhundballl (с обща доходност 2.06%) дава прогноза за печалба от 13.9, като залага 10 на коефициент +139 за Татяна Прозорова в пазар Home Away. След това, има RobertM86 с доходност -17.55%. Той дава съвет за залог с 8 на 2:0 (+233) в пазар Correct Score. Прогнозирана печалба: 18.64.

Antonhundballl
Antonhundballl
Класация: 590/2034
Доход: 2.06%
Home Away
+139 for Татяна Прозорова
10/10
Прогнозирана печалба 13.90
RobertM86
RobertM86
Класация: 1391/2034
Доход: -17.55%
Correct Score
+233 for 2:0
8/10
Прогнозирана печалба 18.64

Съветите за залагания на JohnnyBet за Татяна Прозорова - Пейтън Стърнс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Antonhundballl, с ODI параметър 1426.82, залага 10 на коефициент +139 за Татяна Прозорова в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 13.9. RobertM86 (ODI: -123.23) дава съвет за залог с цел печалба от 18.64, като залага 8 на 2:0 (+233) в пазар Correct Score.

Antonhundballl
Antonhundballl
Класация: 3/2034
ODI: 1426.82
Home Away
+139 for Татяна Прозорова
10/10
Прогнозирана печалба 13.90
RobertM86
RobertM86
Класация: 2177/2034
ODI: -123.23
Correct Score
+233 for 2:0
8/10
Прогнозирана печалба 18.64

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Татяна Прозорова срещу Пейтън Стърнс

Какъв резултат за Татяна Прозорова срещу Пейтън Стърнс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на 2:0 на пазара Correct Score , с коефициент от +233, със залог от 8, от RobertM86. Залог на Татяна Прозорова (+139) на пазара Home Away със залог от 10 от Antonhundballl е друг фаворит на ИИ.

Correct Score
+233 for 2:0
8/10
Прогнозирана печалба 18.64
Home Away
+139 for Татяна Прозорова
10/10
Прогнозирана печалба 13.90

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Татяна Прозорова и Пейтън Стърнс. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Татяна Прозорова (odds of +139). Докато, победата на Пейтън Стърнс (-156) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%
Прогноза:
Коефициент +233 за Татяна Прозорова 2:0 Пейтън Стърнс

Татяна Прозорова vs Пейтън Стърнс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +139 за Татяна Прозорова (Home Away)
Играйте отговорно