27.09.2026 22:00 • China • ATP Challenger Jingshan 2026

Омар Ясика - Чейс Фъргюсън прогнози и съвети за залагания

Омар Ясика и Чейс Фъргюсън ще се състои на 22:00 на 27.09.2026.

Омар Ясика
—
Чейс Фъргюсън

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Омар Ясика и Чейс Фъргюсън, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Омар Ясика" и коефициент -500, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Омар Ясика
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Омар Ясика - Чейс Фъргюсън от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, maus1 (класиран на 1782 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 2.0, като залага 10 на Омар Ясика (-500) в пазар Home Away.

maus1
maus1
Класация: 1782/1686
Печалба: -1687.06
Home Away
-500 for Омар Ясика
10/10
Прогнозирана печалба 2.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Омар Ясика - Чейс Фъргюсън от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, maus1 (с обща доходност -5.82%) дава прогноза за печалба от 2.0, като залага 10 на коефициент -500 за Омар Ясика в пазар Home Away.

maus1
maus1
Класация: 906/1686
Доход: -5.82%
Home Away
-500 for Омар Ясика
10/10
Прогнозирана печалба 2.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Омар Ясика - Чейс Фъргюсън от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! maus1, с ODI параметър 282.26, залага 10 на коефициент -500 за Омар Ясика в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 2.0.

maus1
maus1
Класация: 29/1686
ODI: 282.26
Home Away
-500 for Омар Ясика
10/10
Прогнозирана печалба 2.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Омар Ясика срещу Чейс Фъргюсън

Какъв резултат за Омар Ясика срещу Чейс Фъргюсън предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Омар Ясика на пазара Home Away , с коефициент от -500, със залог от 10, от maus1.

Home Away
-500 for Омар Ясика
10/10
Прогнозирана печалба 2.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Омар Ясика и Чейс Фъргюсън. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Омар Ясика (odds of -500). Докато, победата на Чейс Фъргюсън (+169) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Омар Ясика vs Чейс Фъргюсън Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -500 за Омар Ясика (Home Away)
Играйте отговорно