03.07.2026 14:00 Faroe Islands Premier League 2026

НСИ Рунавик - КИ Клаксвик прогнози и съвети за залагания

НСИ Рунавик и КИ Клаксвик ще се състои на 14:00 на 03.07.2026.

NSI Runavík
НСИ Рунавик
KÍ Klaksvík
КИ Клаксвик

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между НСИ Рунавик и КИ Клаксвик, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "КИ Клаксвик" и коефициент +105, от 2 от общо 4 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
КИ Клаксвик
50%
2 от 4 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за НСИ Рунавик - КИ Клаксвик от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, golden bet promo code (класиран на 201 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 14.56, като залага 8 на НСИ Рунавик (+182) в пазар Home Draw Away. От друга страна, betano akční kód (класиран на 1103 място), дава съвет за коефициент +106 за КИ Клаксвик (Home Draw Away), залагайки 3, за да постигне прогнозирана печалба от 3.18. Третият най-печеливш прогнозист (1598 за този сезон), goldenbet bonus, прогнозира печалба от 4.2, като залага 4 на коефициент +105 за КИ Клаксвик в пазар Home Draw Away.

golden bet promo code
Класация: 201/1811
Печалба: 28.85
Home Draw Away
+182 for НСИ Рунавик
8/10
Прогнозирана печалба 14.56
betano akční kód
Класация: 1103/1811
Печалба: -14.26
Home Draw Away
+106 for КИ Клаксвик
3/10
Прогнозирана печалба 3.18
goldenbet bonus
Класация: 1598/1811
Печалба: -76.08
Home Draw Away
+105 for КИ Клаксвик
4/10
Прогнозирана печалба 4.20
betano bonus code
betano bonus code
Класация: 1666/1811
Печалба: -92.96
Home Draw Away
+219 for Draw
7/10
Прогнозирана печалба 15.33

Съветите за залагания на JohnnyBet за НСИ Рунавик - КИ Клаксвик от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, golden bet promo code (с обща доходност 2.74%) дава прогноза за печалба от 14.56, като залага 8 на коефициент +182 за НСИ Рунавик в пазар Home Draw Away. След това, има betano akční kód с доходност -1.33%. Той дава съвет за залог с 3 на КИ Клаксвик (+106) в пазар Home Draw Away. Прогнозирана печалба: 3.18. goldenbet bonus (-6.97% доходност) избра коефициент +105 за КИ Клаксвик в пазар Home Draw Away. Залагайки 4, ще получите печалба от 4.2, ако прогнозата е правилна.

golden bet promo code
Класация: 583/1811
Доход: 2.74%
Home Draw Away
+182 for НСИ Рунавик
8/10
Прогнозирана печалба 14.56
betano akční kód
Класация: 726/1811
Доход: -1.33%
Home Draw Away
+106 for КИ Клаксвик
3/10
Прогнозирана печалба 3.18
goldenbet bonus
Класация: 971/1811
Доход: -6.97%
Home Draw Away
+105 for КИ Клаксвик
4/10
Прогнозирана печалба 4.20
betano bonus code
betano bonus code
Класация: 1064/1811
Доход: -9.09%
Home Draw Away
+219 for Draw
7/10
Прогнозирана печалба 15.33

Съветите за залагания на JohnnyBet за НСИ Рунавик - КИ Клаксвик от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! golden bet promo code, с ODI параметър -60.27, залага 8 на коефициент +182 за НСИ Рунавик в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 14.56. betano bonus code (ODI: -80.83) дава съвет за залог с цел печалба от 15.33, като залага 7 на Draw (+219) в пазар Home Draw Away. Трети в общото класиране (ODI: -83.38), betano akční kód избра пазар Home Draw Away, залагайки 3 на коефициент +106 за КИ Клаксвик, като оценява печалба от 3.18.

golden bet promo code
Класация: 1963/1811
ODI: -60.27
Home Draw Away
+182 for НСИ Рунавик
8/10
Прогнозирана печалба 14.56
betano bonus code
betano bonus code
Класация: 2003/1811
ODI: -80.83
Home Draw Away
+219 for Draw
7/10
Прогнозирана печалба 15.33
betano akční kód
Класация: 2009/1811
ODI: -83.38
Home Draw Away
+106 for КИ Клаксвик
3/10
Прогнозирана печалба 3.18
goldenbet bonus
Класация: 2024/1811
ODI: -94.55
Home Draw Away
+105 for КИ Клаксвик
4/10
Прогнозирана печалба 4.20

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача НСИ Рунавик срещу КИ Клаксвик

Какъв резултат за НСИ Рунавик срещу КИ Клаксвик предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на НСИ Рунавик на пазара Home Draw Away , с коефициент от +182, със залог от 8, от golden bet promo code. Залог на КИ Клаксвик (+106) на пазара Home Draw Away със залог от 3 от betano akční kód е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е КИ Клаксвик на пазара Home Draw Away, на който on which goldenbet bonus поставя 4 с коефициент +105.

Home Draw Away
+182 for НСИ Рунавик
8/10
Прогнозирана печалба 14.56
Home Draw Away
+106 for КИ Клаксвик
3/10
Прогнозирана печалба 3.18
Home Draw Away
+105 for КИ Клаксвик
4/10
Прогнозирана печалба 4.20
Home Draw Away
+219 for Draw
7/10
Прогнозирана печалба 15.33

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между НСИ Рунавик и КИ Клаксвик. Топ прогнозата, с 50% от гласовете, е победа за КИ Клаксвик (коефициент +105). Победа за НСИ Рунавик (+182) е събрала 25% от гласовете, като 25% предсказват равенство (коефициент +219).

1 25%
X 25%
2 50%

НСИ Рунавик vs КИ Клаксвик Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +182 за НСИ Рунавик (Home Draw Away)
Играйте отговорно