29.07.2026 13:10 United States MLB 2026

Ню Йорк Метс - Атланта Брейвс прогнози и съвети за залагания

Ню Йорк Метс и Атланта Брейвс ще се състои на 13:10 на 29.07.2026.

New York Mets
Ню Йорк Метс
Atlanta Braves
Атланта Брейвс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ню Йорк Метс и Атланта Брейвс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Атланта Брейвс" и коефициент -123, от 3 от общо 4 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Атланта Брейвс
75%
3 от 4 прогнозиратори
Over/Under 7.5
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори
Over/Under 8.5
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ню Йорк Метс - Атланта Брейвс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, ERodríguez (класиран на 43 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 8.2, като залага 10 на Атланта Брейвс (-122) в пазар Home Away. От друга страна, Emily1205 (класиран на 1563 място), дава съвет за коефициент -123 за Атланта Брейвс (Home Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 8.1. Третият най-печеливш прогнозист (1752 за този сезон), Emf , прогнозира печалба от 9.9, като залага 10 на коефициент -101 за Ню Йорк Метс в пазар Home Away.

ERodríguez
Класация: 43/2028
Печалба: 105.77
Home Away
-122 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.20
Emily1205
Emily1205
Класация: 1563/2028
Печалба: -54.77
Home Away
-123 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
Emf
Класация: 1752/2028
Печалба: -99.61
Home Away
-101 for Ню Йорк Метс
10/10
Прогнозирана печалба 9.90
Katty1010
Katty1010
Класация: 1830/2028
Печалба: -131.42
Home Away
-125 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.00
Katty1010
Katty1010
Класация: 1830/2028
Печалба: -131.42
Over/Under 8.5
+105 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.50
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ню Йорк Метс - Атланта Брейвс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, ERodríguez (с обща доходност 4.71%) дава прогноза за печалба от 8.2, като залага 10 на коефициент -122 за Атланта Брейвс в пазар Home Away. След това, има Emily1205 с доходност -0.85%. Той дава съвет за залог с 10 на Атланта Брейвс (-123) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 8.1. Emf (-4.02% доходност) избра коефициент -101 за Ню Йорк Метс в пазар Home Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 9.9, ако прогнозата е правилна.

ERodríguez
Класация: 516/2028
Доход: 4.71%
Home Away
-122 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.20
Emily1205
Emily1205
Класация: 680/2028
Доход: -0.85%
Home Away
-123 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
Emf
Класация: 836/2028
Доход: -4.02%
Home Away
-101 for Ню Йорк Метс
10/10
Прогнозирана печалба 9.90
Sylwester Zalewski
Sylwester Zalewski
Класация: 881/2028
Доход: -4.85%
Over/Under 7.5
-139 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 7.20
Katty1010
Katty1010
Класация: 956/2028
Доход: -6.03%
Home Away
-125 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.00
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ню Йорк Метс - Атланта Брейвс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Sylwester Zalewski, с ODI параметър 98.12, залага 10 на коефициент -139 за Over в пазар Over/Under 7.5. Това може да донесе печалба от 7.2. Emf (ODI: 71.14) дава съвет за залог с цел печалба от 9.9, като залага 10 на Ню Йорк Метс (-101) в пазар Home Away. Трети в общото класиране (ODI: 9.9), Emily1205 избра пазар Home Away, залагайки 10 на коефициент -123 за Атланта Брейвс, като оценява печалба от 8.1.

Sylwester Zalewski
Sylwester Zalewski
Класация: 63/2028
ODI: 98.12
Over/Under 7.5
-139 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 7.20
Emf
Класация: 81/2028
ODI: 71.14
Home Away
-101 for Ню Йорк Метс
10/10
Прогнозирана печалба 9.90
Emily1205
Emily1205
Класация: 253/2028
ODI: 9.9
Home Away
-123 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
Katty1010
Katty1010
Класация: 1686/2028
ODI: -0.81
Home Away
-125 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.00
Katty1010
Katty1010
Класация: 1686/2028
ODI: -0.81
Over/Under 8.5
+105 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.50
1 2

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ню Йорк Метс срещу Атланта Брейвс

Какъв резултат за Ню Йорк Метс срещу Атланта Брейвс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Атланта Брейвс на пазара Home Away , с коефициент от -122, със залог от 10, от ERodríguez . Залог на Атланта Брейвс (-123) на пазара Home Away със залог от 10 от Emily1205 е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Ню Йорк Метс на пазара Home Away, на който on which Emf поставя 10 с коефициент -101.

Home Away
-122 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.20
Home Away
-123 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.10
Home Away
-101 for Ню Йорк Метс
10/10
Прогнозирана печалба 9.90
Home Away
-125 for Атланта Брейвс
10/10
Прогнозирана печалба 8.00
Over/Under 8.5
+105 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.50
1 2

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Ню Йорк Метс и Атланта Брейвс. Най-добрата прогноза, с 75% от гласовете е печалба за Атланта Брейвс (odds of -123). Победата на Ню Йорк Метс (-101) е събрала 25% от гласовете.

1 25%
2 75%

Ню Йорк Метс vs Атланта Брейвс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -122 за Атланта Брейвс (Home Away)
Съвет 2:
Коефициент +105 за Over (Over/Under 8.5)
Играйте отговорно