21.10.2026 06:00 • Japan • J League 2026/2027

Нагоя Грампус Ейт - Серезо Осака прогнози и съвети за залагания

Нагоя Грампус Ейт и Серезо Осака ще се състои на 06:00 на 21.10.2026.

Nagoya Grampus Eight
Нагоя Грампус Ейт
—
Cerezo Osaka
Серезо Осака

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Нагоя Грампус Ейт и Серезо Осака, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Нагоя Грампус Ейт" и коефициент +125, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Нагоя Грампус Ейт
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Нагоя Грампус Ейт - Серезо Осака от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Nionio (класиран на 24 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 12.5, като залага 10 на Нагоя Грампус Ейт (+125) в пазар Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Класация: 24/1913
Печалба: 189.34
Home Draw Away
+125 for Нагоя Грампус Ейт
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Нагоя Грампус Ейт - Серезо Осака от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Nionio (с обща доходност 4.19%) дава прогноза за печалба от 12.5, като залага 10 на коефициент +125 за Нагоя Грампус Ейт в пазар Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Класация: 473/1913
Доход: 4.19%
Home Draw Away
+125 for Нагоя Грампус Ейт
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Съветите за залагания на JohnnyBet за Нагоя Грампус Ейт - Серезо Осака от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Nionio, с ODI параметър -15.64, залага 10 на коефициент +125 за Нагоя Грампус Ейт в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 12.5.

Nionio
Nionio
Класация: 1798/1913
ODI: -15.64
Home Draw Away
+125 for Нагоя Грампус Ейт
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Нагоя Грампус Ейт срещу Серезо Осака

Какъв резултат за Нагоя Грампус Ейт срещу Серезо Осака предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Нагоя Грампус Ейт на пазара Home Draw Away , с коефициент от +125, със залог от 10, от Nionio.

Home Draw Away
+125 for Нагоя Грампус Ейт
10/10
Прогнозирана печалба 12.50

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Нагоя Грампус Ейт и Серезо Осака. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Нагоя Грампус Ейт (коефициент +125). Междувременно, победа за Серезо Осака (+190) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +257).

1 100%
X 0%
2 0%

Нагоя Грампус Ейт vs Серезо Осака Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +125 за Нагоя Грампус Ейт (Home Draw Away)
Играйте отговорно