29.07.2026 20:00 United States NWSL 2026

Канзас Сити Кърънт (жени) - Рейсинг Луисвил (жени) прогнози и съвети за залагания

Канзас Сити Кърънт (жени) и Рейсинг Луисвил (жени) ще се състои на 20:00 на 29.07.2026.

Kansas City Current (W)
Канзас Сити Кърънт (жени)
Racing Louisville FC (W)
Рейсинг Луисвил (жени)

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Канзас Сити Кърънт (жени) и Рейсинг Луисвил (жени), избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Asian Handicap (-1.5)" с прогнозиран резултат "Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw" и коефициент +120, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Asian Handicap (-1.5)
Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Канзас Сити Кърънт (жени) - Рейсинг Луисвил (жени) от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Belsten (класиран на 2116 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 12.0, като залага 10 на Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw (+120) в пазар Asian Handicap (-1.5).

Belsten
Belsten
Класация: 2116/2034
Печалба: -479.32
Asian Handicap (-1.5)
+120 for Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 12.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Канзас Сити Кърънт (жени) - Рейсинг Луисвил (жени) от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Belsten (с обща доходност -5.85%) дава прогноза за печалба от 12.0, като залага 10 на коефициент +120 за Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-1.5).

Belsten
Belsten
Класация: 943/2034
Доход: -5.85%
Asian Handicap (-1.5)
+120 for Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 12.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Канзас Сити Кърънт (жени) - Рейсинг Луисвил (жени) от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Belsten, с ODI параметър 5.61, залага 10 на коефициент +120 за Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-1.5). Това може да донесе печалба от 12.0.

Belsten
Belsten
Класация: 331/2034
ODI: 5.61
Asian Handicap (-1.5)
+120 for Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 12.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Канзас Сити Кърънт (жени) срещу Рейсинг Луисвил (жени)

Какъв резултат за Канзас Сити Кърънт (жени) срещу Рейсинг Луисвил (жени) предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw на пазара Asian Handicap (-1.5) , с коефициент от +120, със залог от 10, от Belsten.

Asian Handicap (-1.5)
+120 for Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 12.00

Канзас Сити Кърънт (жени) vs Рейсинг Луисвил (жени) Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +120 за Канзас Сити Кърънт (жени) (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Играйте отговорно