01.07.2026 08:30 United Kingdom Wimbledon 2026

Яник Синер - Нуну Боржеш прогнози и съвети за залагания

Яник Синер и Нуну Боржеш ще се състои на 08:30 на 01.07.2026.

Яник Синер
Нуну Боржеш

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Яник Синер и Нуну Боржеш, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Яник Синер" и коефициент -2500, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Яник Синер
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Яник Синер - Нуну Боржеш от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Flamadin (класиран на 1221 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 0.4, като залага 10 на Яник Синер (-2500) в пазар Home Away.

Flamadin
Flamadin
Класация: 1221/1771
Печалба: -25.9
Home Away
-2500 for Яник Синер
10/10
Прогнозирана печалба 0.40

Съветите за залагания на JohnnyBet за Яник Синер - Нуну Боржеш от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Flamadin (с обща доходност -14.63%) дава прогноза за печалба от 0.4, като залага 10 на коефициент -2500 за Яник Синер в пазар Home Away.

Flamadin
Flamadin
Класация: 1226/1771
Доход: -14.63%
Home Away
-2500 for Яник Синер
10/10
Прогнозирана печалба 0.40

Съветите за залагания на JohnnyBet за Яник Синер - Нуну Боржеш от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Flamadin, с ODI параметър 4.68, залага 10 на коефициент -2500 за Яник Синер в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 0.4.

Flamadin
Flamadin
Класация: 261/1771
ODI: 4.68
Home Away
-2500 for Яник Синер
10/10
Прогнозирана печалба 0.40

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Яник Синер срещу Нуну Боржеш

Какъв резултат за Яник Синер срещу Нуну Боржеш предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Яник Синер на пазара Home Away , с коефициент от -2500, със залог от 10, от Flamadin.

Home Away
-2500 for Яник Синер
10/10
Прогнозирана печалба 0.40

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Яник Синер и Нуну Боржеш. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Яник Синер (odds of -2500). Докато, победата на Нуну Боржеш (+1568) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Яник Синер vs Нуну Боржеш Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -2500 за Яник Синер (Home Away)
Играйте отговорно