25.10.2026 07:30 • China • Jia League 2026

Гуандун ГЗ-Пауър - Сучжоу Донгву прогнози и съвети за залагания

Гуандун ГЗ-Пауър и Сучжоу Донгву ще се състои на 07:30 на 25.10.2026.

Guangdong GZ-Power
Гуандун ГЗ-Пауър
—
Suzhou Dongwu
Сучжоу Донгву

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Гуандун ГЗ-Пауър и Сучжоу Донгву, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Гуандун ГЗ-Пауър" и коефициент -164, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Гуандун ГЗ-Пауър
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Гуандун ГЗ-Пауър - Сучжоу Донгву от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Nionio (класиран на 47 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 6.1, като залага 10 на Гуандун ГЗ-Пауър (-164) в пазар Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Класация: 47/1975
Печалба: 118.86
Home Draw Away
-164 for Гуандун ГЗ-Пауър
10/10
Прогнозирана печалба 6.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Гуандун ГЗ-Пауър - Сучжоу Донгву от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Nionio (с обща доходност 2.34%) дава прогноза за печалба от 6.1, като залага 10 на коефициент -164 за Гуандун ГЗ-Пауър в пазар Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Класация: 527/1975
Доход: 2.34%
Home Draw Away
-164 for Гуандун ГЗ-Пауър
10/10
Прогнозирана печалба 6.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Гуандун ГЗ-Пауър - Сучжоу Донгву от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Nionio, с ODI параметър -16.15, залага 10 на коефициент -164 за Гуандун ГЗ-Пауър в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 6.1.

Nionio
Nionio
Класация: 1868/1975
ODI: -16.15
Home Draw Away
-164 for Гуандун ГЗ-Пауър
10/10
Прогнозирана печалба 6.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Гуандун ГЗ-Пауър срещу Сучжоу Донгву

Какъв резултат за Гуандун ГЗ-Пауър срещу Сучжоу Донгву предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Гуандун ГЗ-Пауър на пазара Home Draw Away , с коефициент от -164, със залог от 10, от Nionio.

Home Draw Away
-164 for Гуандун ГЗ-Пауър
10/10
Прогнозирана печалба 6.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Гуандун ГЗ-Пауър и Сучжоу Донгву. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Гуандун ГЗ-Пауър (коефициент -164). Междувременно, победа за Сучжоу Донгву (+323) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +261).

1 100%
X 0%
2 0%

Гуандун ГЗ-Пауър vs Сучжоу Донгву Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -164 за Гуандун ГЗ-Пауър (Home Draw Away)
Играйте отговорно