25.10.2026 11:00 • Denmark • Superliga 2026/2027

АК Хорсенс - Сьондерюске прогнози и съвети за залагания

АК Хорсенс и Сьондерюске ще се състои на 11:00 на 25.10.2026.

AC Horsens
АК Хорсенс
—
Sonderjyske
Сьондерюске

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между АК Хорсенс и Сьондерюске, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "АК Хорсенс" и коефициент +144, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
АК Хорсенс
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за АК Хорсенс - Сьондерюске от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, MichaelCaineGlasses (класиран на 1567 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 14.4, като залага 10 на АК Хорсенс (+144) в пазар Home Draw Away.

MichaelCaineGlasses
MichaelCaineGlasses
Класация: 1567/1972
Печалба: -96.86
Home Draw Away
+144 for АК Хорсенс
10/10
Прогнозирана печалба 14.40

Съветите за залагания на JohnnyBet за АК Хорсенс - Сьондерюске от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, MichaelCaineGlasses (с обща доходност -18.48%) дава прогноза за печалба от 14.4, като залага 10 на коефициент +144 за АК Хорсенс в пазар Home Draw Away.

MichaelCaineGlasses
MichaelCaineGlasses
Класация: 1504/1972
Доход: -18.48%
Home Draw Away
+144 for АК Хорсенс
10/10
Прогнозирана печалба 14.40

Съветите за залагания на JohnnyBet за АК Хорсенс - Сьондерюске от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! MichaelCaineGlasses, с ODI параметър -6.35, залага 10 на коефициент +144 за АК Хорсенс в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 14.4.

MichaelCaineGlasses
MichaelCaineGlasses
Класация: 1770/1972
ODI: -6.35
Home Draw Away
+144 for АК Хорсенс
10/10
Прогнозирана печалба 14.40

Съвети с анализи за АК Хорсенс - Сьондерюске

MichaelCaineGlasses
MichaelCaineGlasses
Класация: 1567/1972
Печалба: -96.86
Home Draw Away
+144 for АК Хорсенс
10/10
Прогнозирана печалба 14.40
Hull City matches are low-scoring affairs, but Brentford carries an explosive attacking record. Expect the teams to neutralize each other in a tactical 1-1 draw. Horsens matches tend to be highly erratic and goal-rich, while Sonderjyske has leaked 24 goals this season. Expect a competitive 2-1 or 3-2 Correct score.

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача АК Хорсенс срещу Сьондерюске

Какъв резултат за АК Хорсенс срещу Сьондерюске предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на АК Хорсенс на пазара Home Draw Away , с коефициент от +144, със залог от 10, от MichaelCaineGlasses.

Home Draw Away
+144 for АК Хорсенс
10/10
Прогнозирана печалба 14.40

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между АК Хорсенс и Сьондерюске. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за АК Хорсенс (коефициент +144). Междувременно, победа за Сьондерюске (+175) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +242).

1 100%
X 0%
2 0%

АК Хорсенс vs Сьондерюске Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +144 за АК Хорсенс (Home Draw Away)
Играйте отговорно