04.07.2026 06:00 United Kingdom Wimbledon 2026

Григор Димитров - Матео Беретини прогнози и съвети за залагания

Григор Димитров и Матео Беретини ще се състои на 06:00 на 04.07.2026.

Григор Димитров
Матео Беретини

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Григор Димитров и Матео Беретини, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Григор Димитров" и коефициент +110, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Григор Димитров
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Григор Димитров - Матео Беретини от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, CRonaldoTips (класиран на 1811 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 11.0, като залага 10 на Григор Димитров (+110) в пазар Home Away.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Класация: 1811/1819
Печалба: -157.99
Home Away
+110 for Григор Димитров
10/10
Прогнозирана печалба 11.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Григор Димитров - Матео Беретини от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, CRonaldoTips (с обща доходност -3.7%) дава прогноза за печалба от 11.0, като залага 10 на коефициент +110 за Григор Димитров в пазар Home Away.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Класация: 830/1819
Доход: -3.7%
Home Away
+110 for Григор Димитров
10/10
Прогнозирана печалба 11.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Григор Димитров - Матео Беретини от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! CRonaldoTips, с ODI параметър -13.42, залага 10 на коефициент +110 за Григор Димитров в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 11.0.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Класация: 1858/1819
ODI: -13.42
Home Away
+110 for Григор Димитров
10/10
Прогнозирана печалба 11.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Григор Димитров срещу Матео Беретини

Какъв резултат за Григор Димитров срещу Матео Беретини предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Григор Димитров на пазара Home Away , с коефициент от +110, със залог от 10, от CRonaldoTips.

Home Away
+110 for Григор Димитров
10/10
Прогнозирана печалба 11.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Григор Димитров и Матео Беретини. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Григор Димитров (odds of +110). Докато, победата на Матео Беретини (-175) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Григор Димитров vs Матео Беретини Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +110 за Григор Димитров (Home Away)
Играйте отговорно