03.07.2026 15:15 Iceland Besta deild karla 2026

ФХ Хафнарфьордур - Стьярнан прогнози и съвети за залагания

ФХ Хафнарфьордур и Стьярнан ще се състои на 15:15 на 03.07.2026.

FH Hafnarfjordur
ФХ Хафнарфьордур
Stjarnan
Стьярнан

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между ФХ Хафнарфьордур и Стьярнан, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "ФХ Хафнарфьордур" и коефициент +127, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
ФХ Хафнарфьордур
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФХ Хафнарфьордур - Стьярнан от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, mtds (класиран на 1894 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 12.7, като залага 10 на ФХ Хафнарфьордур (+127) в пазар Home Draw Away.

mtds
mtds
Класация: 1894/1817
Печалба: -217.9
Home Draw Away
+127 for ФХ Хафнарфьордур
10/10
Прогнозирана печалба 12.70

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФХ Хафнарфьордур - Стьярнан от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, mtds (с обща доходност -26.77%) дава прогноза за печалба от 12.7, като залага 10 на коефициент +127 за ФХ Хафнарфьордур в пазар Home Draw Away.

mtds
mtds
Класация: 1519/1817
Доход: -26.77%
Home Draw Away
+127 for ФХ Хафнарфьордур
10/10
Прогнозирана печалба 12.70

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФХ Хафнарфьордур - Стьярнан от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! mtds, с ODI параметър -2.69, залага 10 на коефициент +127 за ФХ Хафнарфьордур в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 12.7.

mtds
mtds
Класация: 1690/1817
ODI: -2.69
Home Draw Away
+127 for ФХ Хафнарфьордур
10/10
Прогнозирана печалба 12.70

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача ФХ Хафнарфьордур срещу Стьярнан

Какъв резултат за ФХ Хафнарфьордур срещу Стьярнан предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на ФХ Хафнарфьордур на пазара Home Draw Away , с коефициент от +127, със залог от 10, от mtds.

Home Draw Away
+127 for ФХ Хафнарфьордур
10/10
Прогнозирана печалба 12.70

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между ФХ Хафнарфьордур и Стьярнан. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за ФХ Хафнарфьордур (коефициент +127). Междувременно, победа за Стьярнан (+150) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +304).

1 100%
X 0%
2 0%

ФХ Хафнарфьордур vs Стьярнан Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +127 за ФХ Хафнарфьордур (Home Draw Away)
Играйте отговорно