29.06.2026 14:00 Peru Copa de la Liga 2026

ФБК Мелгар Арекипа - УКВ Мокегуа прогнози и съвети за залагания

ФБК Мелгар Арекипа и УКВ Мокегуа ще се състои на 14:00 на 29.06.2026.

FBC Melgar Arequipa
ФБК Мелгар Арекипа
UCV Moquegua
УКВ Мокегуа

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между ФБК Мелгар Арекипа и УКВ Мокегуа, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "ФБК Мелгар Арекипа" и коефициент +101, от 2 от общо 2 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Asian Handicap (-0.25)" с резултат "УКВ Мокегуа (+0.25), money back on draw" (коефициент -119) от 100%. Трето, залог за "Asian Handicap (0.5)" с резултат "УКВ Мокегуа (-0.5), money back on draw" и коефициент +136 е прогнозирал 1 от общо 1 прогнозисти (100%).

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
ФБК Мелгар Арекипа
100%
2 от 2 прогнозиратори
Double Chance
X2
50%
1 от 2 прогнозиратори
Asian Handicap (-0.25)
УКВ Мокегуа (+0.25), money back on draw
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФБК Мелгар Арекипа - УКВ Мокегуа от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Vinciamo (класиран на 9 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 13.5, като залага 10 на ФБК Мелгар Арекипа (+135) в пазар Home Draw Away. От друга страна, Wlados (класиран на 100 място), дава съвет за коефициент +101 за ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw (Asian Handicap (-0.5)), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 10.1. Третият най-печеливш прогнозист (285 за този сезон), Hani Tbaishat 8, прогнозира печалба от 0.15, като залага 1 на коефициент -667 за 1X в пазар Double Chance.

Vinciamo
Vinciamo
Класация: 9/1738
Печалба: 200.07
Home Draw Away
+135 for ФБК Мелгар Арекипа
10/10
Прогнозирана печалба 13.50
Wlados
Класация: 100/1738
Печалба: 64.08
Asian Handicap (-0.5)
+101 for ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Hani Tbaishat 8
Класация: 285/1738
Печалба: 16.2
Double Chance
-667 for 1X
1/10
Прогнозирана печалба 0.15
CB3
Класация: 1236/1738
Печалба: -28.4
Asian Handicap (-0.25)
-119 for УКВ Мокегуа (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
Snowie
Snowie
Класация: 1523/1738
Печалба: -68.96
Asian Handicap (0.5)
+136 for УКВ Мокегуа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 13.60
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФБК Мелгар Арекипа - УКВ Мокегуа от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Hani Tbaishat 8 (с обща доходност 18.2%) дава прогноза за печалба от 0.15, като залага 1 на коефициент -667 за 1X в пазар Double Chance. След това, има Vinciamo с доходност 6.06%. Той дава съвет за залог с 10 на ФБК Мелгар Арекипа (+135) в пазар Home Draw Away. Прогнозирана печалба: 13.5. Wlados (4.04% доходност) избра коефициент +101 за ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-0.5). Залагайки 10, ще получите печалба от 10.1, ако прогнозата е правилна.

Hani Tbaishat 8
Класация: 299/1738
Доход: 18.2%
Double Chance
-667 for 1X
1/10
Прогнозирана печалба 0.15
Vinciamo
Vinciamo
Класация: 462/1738
Доход: 6.06%
Home Draw Away
+135 for ФБК Мелгар Арекипа
10/10
Прогнозирана печалба 13.50
Wlados
Класация: 517/1738
Доход: 4.04%
Asian Handicap (-0.5)
+101 for ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Snowie
Snowie
Класация: 700/1738
Доход: -1.5%
Asian Handicap (0.5)
+136 for УКВ Мокегуа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 13.60
CB3
Класация: 726/1738
Доход: -2.27%
Asian Handicap (-0.25)
-119 for УКВ Мокегуа (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФБК Мелгар Арекипа - УКВ Мокегуа от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Zhubiitis, с ODI параметър 1.03, залага 10 на коефициент +101 за ФБК Мелгар Арекипа в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 10.1. Wlados (ODI: 0.0) дава съвет за залог с цел печалба от 10.1, като залага 10 на ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw (+101) в пазар Asian Handicap (-0.5). Трети в общото класиране (ODI: -0.06), Hani Tbaishat 8 избра пазар Double Chance, залагайки 1 на коефициент -667 за 1X, като оценява печалба от 0.15.

Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 438/1738
ODI: 1.03
Home Draw Away
+101 for ФБК Мелгар Арекипа
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Wlados
Класация: 928/1738
ODI: 0.0
Asian Handicap (-0.5)
+101 for ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Hani Tbaishat 8
Класация: 1100/1738
ODI: -0.06
Double Chance
-667 for 1X
1/10
Прогнозирана печалба 0.15
CB3
Класация: 1708/1738
ODI: -5.59
Asian Handicap (-0.25)
-119 for УКВ Мокегуа (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
Vinciamo
Vinciamo
Класация: 1759/1738
ODI: -9.5
Home Draw Away
+135 for ФБК Мелгар Арекипа
10/10
Прогнозирана печалба 13.50
1 2

Съвети с анализи за ФБК Мелгар Арекипа - УКВ Мокегуа

Wlados
Класация: 100/1738
Печалба: 64.08
Asian Handicap (-0.5)
+101 for ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Egzotyczny, ale bardzo przewidywalny kierunek dla mojej strategii. W Peru atut własnego boiska (logistyka) to połowa sukcesu. Rynek wystawił idealnie równe kursy, a model xG z ostatnich spotkań pokazuje, że goście rzadko tworzą zagrożenie z ataku pozycyjnego na wyjazdach. Zabezpieczam swój kupon handicapem (0) po świetnym kursie 2.00. Przy remisie mam pełny zwrot stawki, a wygrana gospodarzy to czysty profit. 💰

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача ФБК Мелгар Арекипа срещу УКВ Мокегуа

Какъв резултат за ФБК Мелгар Арекипа срещу УКВ Мокегуа предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на X2 на пазара Double Chance , с коефициент от -156, със залог от 10, от ediuha. Залог на ФБК Мелгар Арекипа (+135) на пазара Home Draw Away със залог от 10 от Vinciamo е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw на пазара Asian Handicap (-0.5), на който on which Wlados поставя 10 с коефициент +101.

Double Chance
-156 for X2
10/10
Прогнозирана печалба 6.40
Home Draw Away
+135 for ФБК Мелгар Арекипа
10/10
Прогнозирана печалба 13.50
Asian Handicap (-0.5)
+101 for ФБК Мелгар Арекипа (-0.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 10.10
Double Chance
-667 for 1X
1/10
Прогнозирана печалба 0.15
Asian Handicap (-0.25)
-119 for УКВ Мокегуа (+0.25), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
1 2

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между ФБК Мелгар Арекипа и УКВ Мокегуа. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за ФБК Мелгар Арекипа (коефициент +101). Междувременно, победа за УКВ Мокегуа (+169) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +266).

1 100%
X 0%
2 0%

ФБК Мелгар Арекипа vs УКВ Мокегуа Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +135 за ФБК Мелгар Арекипа (Home Draw Away)
Играйте отговорно