01.08.2026 10:00 Scotland League One 2026/2027

Ист Килбрайд - Куин ъф дъ Саут прогнози и съвети за залагания

Ист Килбрайд и Куин ъф дъ Саут ще се състои на 10:00 на 01.08.2026.

East Kilbride
Ист Килбрайд
Queen of the South
Куин ъф дъ Саут

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ист Килбрайд и Куин ъф дъ Саут, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Ист Килбрайд" и коефициент -196, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Ист Килбрайд
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ист Килбрайд - Куин ъф дъ Саут от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, abreujg78 (класиран на 2232 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.1, като залага 10 на Ист Килбрайд (-196) в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 2232/2053
Печалба: -1380.93
Home Draw Away
-196 for Ист Килбрайд
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ист Килбрайд - Куин ъф дъ Саут от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, abreujg78 (с обща доходност -10.46%) дава прогноза за печалба от 5.1, като залага 10 на коефициент -196 за Ист Килбрайд в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 1187/2053
Доход: -10.46%
Home Draw Away
-196 for Ист Килбрайд
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ист Килбрайд - Куин ъф дъ Саут от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! abreujg78, с ODI параметър -374.61, залага 10 на коефициент -196 за Ист Килбрайд в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 5.1.

abreujg78
abreujg78
Класация: 2238/2053
ODI: -374.61
Home Draw Away
-196 for Ист Килбрайд
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ист Килбрайд срещу Куин ъф дъ Саут

Какъв резултат за Ист Килбрайд срещу Куин ъф дъ Саут предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Ист Килбрайд на пазара Home Draw Away , с коефициент от -196, със залог от 10, от abreujg78.

Home Draw Away
-196 for Ист Килбрайд
10/10
Прогнозирана печалба 5.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Ист Килбрайд и Куин ъф дъ Саут. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Ист Килбрайд (коефициент -196). Междувременно, победа за Куин ъф дъ Саут (+352) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +271).

1 100%
X 0%
2 0%

Ист Килбрайд vs Куин ъф дъ Саут Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -196 за Ист Килбрайд (Home Draw Away)
Играйте отговорно