29.06.2026 03:30 Romania ATP Challenger Brasov 2026

Димитър Кузманов - Петър Мак прогнози и съвети за залагания

Димитър Кузманов и Петър Мак ще се състои на 03:30 на 29.06.2026.

Димитър Кузманов
Петър Мак

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Димитър Кузманов и Петър Мак, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Димитър Кузманов" и коефициент -217, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Димитър Кузманов
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Димитър Кузманов - Петър Мак от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Strome (класиран на 240 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 4.6, като залага 10 на Димитър Кузманов (-217) в пазар Home Away.

Strome
Strome
Класация: 240/1732
Печалба: 20.94
Home Away
-217 for Димитър Кузманов
10/10
Прогнозирана печалба 4.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Димитър Кузманов - Петър Мак от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Strome (с обща доходност 2.3%) дава прогноза за печалба от 4.6, като залага 10 на коефициент -217 за Димитър Кузманов в пазар Home Away.

Strome
Strome
Класация: 564/1732
Доход: 2.3%
Home Away
-217 for Димитър Кузманов
10/10
Прогнозирана печалба 4.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Димитър Кузманов - Петър Мак от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Strome, с ODI параметър 2.31, залага 10 на коефициент -217 за Димитър Кузманов в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 4.6.

Strome
Strome
Класация: 330/1732
ODI: 2.31
Home Away
-217 for Димитър Кузманов
10/10
Прогнозирана печалба 4.60

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Димитър Кузманов срещу Петър Мак

Какъв резултат за Димитър Кузманов срещу Петър Мак предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Димитър Кузманов на пазара Home Away , с коефициент от -217, със залог от 10, от Strome.

Home Away
-217 for Димитър Кузманов
10/10
Прогнозирана печалба 4.60

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Димитър Кузманов и Петър Мак. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Димитър Кузманов (odds of -217). Докато, победата на Петър Мак (+169) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Димитър Кузманов vs Петър Мак Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -217 за Димитър Кузманов (Home Away)
Играйте отговорно