02.08.2026 13:00 Moldova Super Liga 2026/2027

Дачия Буюкяни - Зимбру Кишинев прогнози и съвети за залагания

Дачия Буюкяни и Зимбру Кишинев ще се състои на 13:00 на 02.08.2026.

Dacia Buiucani
Дачия Буюкяни
FC Zimbru Chisinau
Зимбру Кишинев

На какво да залагате?

Най-популярните типове залози:

Over/Under 2.5
Under
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Дачия Буюкяни - Зимбру Кишинев от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, samax (класиран на 511 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 9.1, като залага 10 на Under (-110) в пазар Over/Under 2.5.

samax
samax
Класация: 511/600
Печалба: -67.1
Over/Under 2.5
-110 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 9.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Дачия Буюкяни - Зимбру Кишинев от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, samax (с обща доходност -23.3%) дава прогноза за печалба от 9.1, като залага 10 на коефициент -110 за Under в пазар Over/Under 2.5.

samax
samax
Класация: 431/600
Доход: -23.3%
Over/Under 2.5
-110 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 9.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Дачия Буюкяни - Зимбру Кишинев от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! samax, с ODI параметър 0.9, залага 10 на коефициент -110 за Under в пазар Over/Under 2.5. Това може да донесе печалба от 9.1.

samax
samax
Класация: 82/600
ODI: 0.9
Over/Under 2.5
-110 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 9.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Дачия Буюкяни срещу Зимбру Кишинев

Какъв резултат за Дачия Буюкяни срещу Зимбру Кишинев предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Under на пазара Over/Under 2.5 , с коефициент от -110, със залог от 10, от samax.

Over/Under 2.5
-110 for Under
10/10
Прогнозирана печалба 9.10

Дачия Буюкяни vs Зимбру Кишинев Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -110 за Under (Over/Under 2.5)
Играйте отговорно