29.07.2026 15:20 Canada ATP Challenger Vancouver 2026

Бенжамен Бонзи - Майкъл Мох прогнози и съвети за залагания

Бенжамен Бонзи и Майкъл Мох ще се състои на 15:20 на 29.07.2026.

Бенжамен Бонзи
Майкъл Мох

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Бенжамен Бонзи и Майкъл Мох, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Бенжамен Бонзи" и коефициент -167, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Бенжамен Бонзи
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Бенжамен Бонзи - Майкъл Мох от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, tennislover (класиран на 75 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 4.2, като залага 7 на Бенжамен Бонзи (-167) в пазар Home Away.

tennislover
tennislover
Класация: 75/2028
Печалба: 71.36
Home Away
-167 for Бенжамен Бонзи
7/10
Прогнозирана печалба 4.20

Съветите за залагания на JohnnyBet за Бенжамен Бонзи - Майкъл Мох от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, tennislover (с обща доходност 17.07%) дава прогноза за печалба от 4.2, като залага 7 на коефициент -167 за Бенжамен Бонзи в пазар Home Away.

tennislover
tennislover
Класация: 360/2028
Доход: 17.07%
Home Away
-167 for Бенжамен Бонзи
7/10
Прогнозирана печалба 4.20

Съветите за залагания на JohnnyBet за Бенжамен Бонзи - Майкъл Мох от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! tennislover, с ODI параметър -0.01, залага 7 на коефициент -167 за Бенжамен Бонзи в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 4.2.

tennislover
tennislover
Класация: 1155/2028
ODI: -0.01
Home Away
-167 for Бенжамен Бонзи
7/10
Прогнозирана печалба 4.20

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Бенжамен Бонзи срещу Майкъл Мох

Какъв резултат за Бенжамен Бонзи срещу Майкъл Мох предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Бенжамен Бонзи на пазара Home Away , с коефициент от -167, със залог от 7, от tennislover.

Home Away
-167 for Бенжамен Бонзи
7/10
Прогнозирана печалба 4.20

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Бенжамен Бонзи и Майкъл Мох. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Бенжамен Бонзи (odds of -167). Докато, победата на Майкъл Мох (+141) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Бенжамен Бонзи vs Майкъл Мох Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -167 за Бенжамен Бонзи (Home Away)
Играйте отговорно