26.10.2026 23:00 • China • WTA Guangzhou 2026

Антония Ружич - Клер Лю прогнози и съвети за залагания

Антония Ружич и Клер Лю ще се състои на 23:00 на 26.10.2026.

Антония Ружич
—
Клер Лю

На какво да залагате?

Най-популярните типове залози:

Correct Score
1:2
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Антония Ружич - Клер Лю от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Labben (класиран на 2052 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 17.7, като залага 6 на 1:2 (+295) в пазар Correct Score.

Labben
Labben
Класация: 2052/1990
Печалба: -1558.88
Correct Score
+295 for 1:2
6/10
Прогнозирана печалба 17.70

Съветите за залагания на JohnnyBet за Антония Ружич - Клер Лю от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Labben (с обща доходност -6.53%) дава прогноза за печалба от 17.7, като залага 6 на коефициент +295 за 1:2 в пазар Correct Score.

Labben
Labben
Класация: 1117/1990
Доход: -6.53%
Correct Score
+295 for 1:2
6/10
Прогнозирана печалба 17.70

Съветите за залагания на JohnnyBet за Антония Ружич - Клер Лю от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Labben, с ODI параметър -268.16, залага 6 на коефициент +295 за 1:2 в пазар Correct Score. Това може да донесе печалба от 17.7.

Labben
Labben
Класация: 2052/1990
ODI: -268.16
Correct Score
+295 for 1:2
6/10
Прогнозирана печалба 17.70

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Антония Ружич срещу Клер Лю

Какъв резултат за Антония Ружич срещу Клер Лю предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на 1:2 на пазара Correct Score , с коефициент от +295, със залог от 6, от Labben.

Correct Score
+295 for 1:2
6/10
Прогнозирана печалба 17.70
Прогноза:
Коефициент +295 за Антония Ружич 1:2 Клер Лю
Играйте отговорно