26.10.2026 06:05 • Japan • B.League Premier 2026/2027

Шиншу Брейв Уориърс - Кобе Сторкc прогнози и съвети за залагания

Шиншу Брейв Уориърс и Кобе Сторкc ще се състои на 06:05 на 26.10.2026.

Шиншу Брейв Уориърс
—
Кобе Сторкc

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Шиншу Брейв Уориърс и Кобе Сторкc, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Кобе Сторкc" и коефициент -116, от 1 от общо 2 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Кобе Сторкc
50%
1 от 2 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Шиншу Брейв Уориърс - Кобе Сторкc от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Calde13 (класиран на 1417 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 8.6, като залага 10 на Кобе Сторкc (-116) в пазар Home Away. От друга страна, maer20 (класиран на 2075 място), дава съвет за коефициент -110 за Шиншу Брейв Уориърс (Home Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 9.1.

Calde13
Calde13
Класация: 1417/1990
Печалба: -57.44
Home Away
-116 for Кобе Сторкc
10/10
Прогнозирана печалба 8.60
maer20
maer20
Класация: 2075/1990
Печалба: -2209.87
Home Away
-110 for Шиншу Брейв Уориърс
10/10
Прогнозирана печалба 9.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Шиншу Брейв Уориърс - Кобе Сторкc от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, maer20 (с обща доходност -4.83%) дава прогноза за печалба от 9.1, като залага 10 на коефициент -110 за Шиншу Брейв Уориърс в пазар Home Away. След това, има Calde13 с доходност -4.96%. Той дава съвет за залог с 10 на Кобе Сторкc (-116) в пазар Home Away. Прогнозирана печалба: 8.6.

maer20
maer20
Класация: 997/1990
Доход: -4.83%
Home Away
-110 for Шиншу Брейв Уориърс
10/10
Прогнозирана печалба 9.10
Calde13
Calde13
Класация: 1007/1990
Доход: -4.96%
Home Away
-116 for Кобе Сторкc
10/10
Прогнозирана печалба 8.60

Съветите за залагания на JohnnyBet за Шиншу Брейв Уориърс - Кобе Сторкc от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Calde13, с ODI параметър 0.31, залага 10 на коефициент -116 за Кобе Сторкc в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 8.6. maer20 (ODI: -315.23) дава съвет за залог с цел печалба от 9.1, като залага 10 на Шиншу Брейв Уориърс (-110) в пазар Home Away.

Calde13
Calde13
Класация: 629/1990
ODI: 0.31
Home Away
-116 for Кобе Сторкc
10/10
Прогнозирана печалба 8.60
maer20
maer20
Класация: 2057/1990
ODI: -315.23
Home Away
-110 for Шиншу Брейв Уориърс
10/10
Прогнозирана печалба 9.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Шиншу Брейв Уориърс срещу Кобе Сторкc

Какъв резултат за Шиншу Брейв Уориърс срещу Кобе Сторкc предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Шиншу Брейв Уориърс на пазара Home Away , с коефициент от -110, със залог от 10, от maer20. Залог на Кобе Сторкc (-116) на пазара Home Away със залог от 10 от Calde13 е друг фаворит на ИИ.

Home Away
-110 for Шиншу Брейв Уориърс
10/10
Прогнозирана печалба 9.10
Home Away
-116 for Кобе Сторкc
10/10
Прогнозирана печалба 8.60

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Шиншу Брейв Уориърс и Кобе Сторкc. Най-добрата прогноза, с 50% от гласовете е печалба за Кобе Сторкc (odds of -116). Победата на Шиншу Брейв Уориърс (-110) е събрала 50% от гласовете.

1 50%
2 50%

Шиншу Брейв Уориърс vs Кобе Сторкc Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -116 за Кобе Сторкc (Home Away)
Играйте отговорно