25.08.2026 13:20 United States US Open Women, Qualifications 2026

Алис Тубело - Присила Хон прогнози и съвети за залагания

Алис Тубело и Присила Хон ще се състои на 13:20 на 25.08.2026.

Алис Тубело
Присила Хон

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Алис Тубело и Присила Хон, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Алис Тубело" и коефициент +150, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Алис Тубело
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Алис Тубело - Присила Хон от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Noizyfoxxx (класиран на 1187 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 6.0, като залага 4 на Алис Тубело (+150) в пазар Home Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Класация: 1187/1259
Печалба: -143.86
Home Away
+150 for Алис Тубело
4/10
Прогнозирана печалба 6.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Алис Тубело - Присила Хон от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Noizyfoxxx (с обща доходност -8.22%) дава прогноза за печалба от 6.0, като залага 4 на коефициент +150 за Алис Тубело в пазар Home Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Класация: 782/1259
Доход: -8.22%
Home Away
+150 for Алис Тубело
4/10
Прогнозирана печалба 6.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Алис Тубело - Присила Хон от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Noizyfoxxx, с ODI параметър -18.86, залага 4 на коефициент +150 за Алис Тубело в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 6.0.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Класация: 1310/1259
ODI: -18.86
Home Away
+150 for Алис Тубело
4/10
Прогнозирана печалба 6.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Алис Тубело срещу Присила Хон

Какъв резултат за Алис Тубело срещу Присила Хон предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Алис Тубело на пазара Home Away , с коефициент от +150, със залог от 4, от Noizyfoxxx.

Home Away
+150 for Алис Тубело
4/10
Прогнозирана печалба 6.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Алис Тубело и Присила Хон. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Алис Тубело (odds of +150). Докато, победата на Присила Хон (-175) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Алис Тубело vs Присила Хон Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +150 за Алис Тубело (Home Away)
Играйте отговорно