29.08.2026 16:05 United States MLB 2026

Вашингтон Нейшънълс - Маями Марлинс прогнози и съвети за залагания

Вашингтон Нейшънълс и Маями Марлинс ще се състои на 16:05 на 29.08.2026.

Washington Nationals
Вашингтон Нейшънълс
Miami Marlins
Маями Марлинс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Вашингтон Нейшънълс и Маями Марлинс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Маями Марлинс" и коефициент -106, от 2 от общо 4 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Asian Handicap (-1.5)" с резултат "Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw" (коефициент +188) от 100%. Трето, залог за "Asian Handicap (-3.5)" с резултат "Вашингтон Нейшънълс (-3.5), money back on draw" и коефициент +475 е прогнозирал 1 от общо 1 прогнозисти (100%).

Най-популярните типове залози:

Home Away
Маями Марлинс
50%
2 от 4 прогнозиратори
Asian Handicap (-1.5)
Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
100%
2 от 2 прогнозиратори
Over/Under 7.5
Over
100%
2 от 2 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Вашингтон Нейшънълс - Маями Марлинс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, ED8311 (класиран на 90 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 9.4, като залага 10 на Маями Марлинс (-106) в пазар Home Away. От друга страна, MAVIO (класиран на 185 място), дава съвет за коефициент +188 за Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5)), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 18.8. Третият най-печеливш прогнозист (1197 за този сезон), Kivio, прогнозира печалба от 18.8, като залага 10 на коефициент +188 за Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-1.5).

ED8311
ED8311
Класация: 90/1322
Печалба: 76.88
Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
MAVIO
MAVIO
Класация: 185/1322
Печалба: 33.2
Asian Handicap (-1.5)
+188 for Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 18.80
Kivio
Kivio
Класация: 1197/1322
Печалба: -106.82
Asian Handicap (-1.5)
+188 for Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 18.80
Emily1205
Emily1205
Класация: 1372/1322
Печалба: -304.72
Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
MEXEN
MEXEN
Класация: 1457/1322
Печалба: -865.32
Asian Handicap (-3.5)
+475 for Вашингтон Нейшънълс (-3.5), money back on draw
6/10
Прогнозирана печалба 28.50
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Вашингтон Нейшънълс - Маями Марлинс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, ED8311 (с обща доходност 1.2%) дава прогноза за печалба от 9.4, като залага 10 на коефициент -106 за Маями Марлинс в пазар Home Away. След това, има MAVIO с доходност 1.16%. Той дава съвет за залог с 10 на Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw (+188) в пазар Asian Handicap (-1.5). Прогнозирана печалба: 18.8. faro2013 (-3.09% доходност) избра коефициент -109 за Вашингтон Нейшънълс в пазар Home Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 9.2, ако прогнозата е правилна.

ED8311
ED8311
Класация: 435/1322
Доход: 1.2%
Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
MAVIO
MAVIO
Класация: 440/1322
Доход: 1.16%
Asian Handicap (-1.5)
+188 for Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 18.80
faro2013
faro2013
Класация: 624/1322
Доход: -3.09%
Home Away
-109 for Вашингтон Нейшънълс
10/10
Прогнозирана печалба 9.20
faro2013
faro2013
Класация: 624/1322
Доход: -3.09%
Over/Under 7.5
-110 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 9.10
fizz06
fizz06
Класация: 717/1322
Доход: -5.32%
Over/Under 6.5
-182 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 5.50
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Вашингтон Нейшънълс - Маями Марлинс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! ED8311, с ODI параметър 15.65, залага 10 на коефициент -106 за Маями Марлинс в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 9.4. Emily1205 (ODI: -0.25) дава съвет за залог с цел печалба от 9.4, като залага 10 на Маями Марлинс (-106) в пазар Home Away. Трети в общото класиране (ODI: -20.49), fizz06 избра пазар Over/Under 6.5, залагайки 10 на коефициент -182 за Over, като оценява печалба от 5.5.

ED8311
ED8311
Класация: 133/1322
ODI: 15.65
Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
Emily1205
Emily1205
Класация: 939/1322
ODI: -0.25
Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
fizz06
fizz06
Класация: 1379/1322
ODI: -20.49
Over/Under 6.5
-182 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 5.50
MAVIO
MAVIO
Класация: 1388/1322
ODI: -23.86
Asian Handicap (-1.5)
+188 for Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 18.80
MEXEN
MEXEN
Класация: 1412/1322
ODI: -30.88
Asian Handicap (-3.5)
+475 for Вашингтон Нейшънълс (-3.5), money back on draw
6/10
Прогнозирана печалба 28.50
1 2

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Вашингтон Нейшънълс срещу Маями Марлинс

Какъв резултат за Вашингтон Нейшънълс срещу Маями Марлинс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Маями Марлинс на пазара Home Away , с коефициент от -106, със залог от 10, от ED8311. Залог на Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw (+188) на пазара Asian Handicap (-1.5) със залог от 10 от MAVIO е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw на пазара Asian Handicap (-1.5), на който on which Kivio поставя 10 с коефициент +188.

Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
Asian Handicap (-1.5)
+188 for Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 18.80
Asian Handicap (-1.5)
+188 for Вашингтон Нейшънълс (-1.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 18.80
Home Away
-106 for Маями Марлинс
10/10
Прогнозирана печалба 9.40
Asian Handicap (-3.5)
+475 for Вашингтон Нейшънълс (-3.5), money back on draw
6/10
Прогнозирана печалба 28.50
1 2

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Вашингтон Нейшънълс и Маями Марлинс. Най-добрата прогноза, с 50% от гласовете е печалба за Маями Марлинс (odds of -106). Победата на Вашингтон Нейшънълс (-109) е събрала 50% от гласовете.

1 50%
2 50%

Вашингтон Нейшънълс vs Маями Марлинс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -106 за Маями Марлинс (Home Away)
Съвет 2:
Коефициент -182 за Over (Over/Under 6.5)
Играйте отговорно