24.09.2026 19:30 United States WNBA Including Playoffs 2026

Вашингтон Мистикс (жени) - Чикаго Скай (жени) прогнози и съвети за залагания

Вашингтон Мистикс (жени) и Чикаго Скай (жени) ще се състои на 19:30 на 24.09.2026.

Вашингтон Мистикс (жени)
Чикаго Скай (жени)

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Вашингтон Мистикс (жени) и Чикаго Скай (жени), избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Вашингтон Мистикс (жени)" и коефициент -1000, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Вашингтон Мистикс (жени)
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Вашингтон Мистикс (жени) - Чикаго Скай (жени) от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Chispitin77 (класиран на 1608 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 1.0, като залага 10 на Вашингтон Мистикс (жени) (-1000) в пазар Home Away.

Chispitin77
Chispitin77
Класация: 1608/1654
Печалба: -445.48
Home Away
-1000 for Вашингтон Мистикс (жени)
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Вашингтон Мистикс (жени) - Чикаго Скай (жени) от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Chispitin77 (с обща доходност -7.24%) дава прогноза за печалба от 1.0, като залага 10 на коефициент -1000 за Вашингтон Мистикс (жени) в пазар Home Away.

Chispitin77
Chispitin77
Класация: 959/1654
Доход: -7.24%
Home Away
-1000 for Вашингтон Мистикс (жени)
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Вашингтон Мистикс (жени) - Чикаго Скай (жени) от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Chispitin77, с ODI параметър -26.53, залага 10 на коефициент -1000 за Вашингтон Мистикс (жени) в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 1.0.

Chispitin77
Chispitin77
Класация: 1615/1654
ODI: -26.53
Home Away
-1000 for Вашингтон Мистикс (жени)
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Вашингтон Мистикс (жени) срещу Чикаго Скай (жени)

Какъв резултат за Вашингтон Мистикс (жени) срещу Чикаго Скай (жени) предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Вашингтон Мистикс (жени) на пазара Home Away , с коефициент от -1000, със залог от 10, от Chispitin77.

Home Away
-1000 for Вашингтон Мистикс (жени)
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Вашингтон Мистикс (жени) и Чикаго Скай (жени). Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на Вашингтон Мистикс (жени) (odds of -1000). Докато, победата на Чикаго Скай (жени) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

Вашингтон Мистикс (жени) vs Чикаго Скай (жени) Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -1000 за Вашингтон Мистикс (жени) (Home Away)
Играйте отговорно