22.10.2026 09:00 • Uganda • Premier League 2026/2027

Виля СК - Мбарара Сити прогнози и съвети за залагания

Виля СК и Мбарара Сити ще се състои на 09:00 на 22.10.2026.

Villa SC
Виля СК
—
Mbarara City
Мбарара Сити

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Виля СК и Мбарара Сити, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Виля СК" и коефициент -1000, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Виля СК
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Виля СК - Мбарара Сити от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, abreujg78 (класиран на 2050 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 1.0, като залага 10 на Виля СК (-1000) в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 2050/1945
Печалба: -38382.5
Home Draw Away
-1000 for Виля СК
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Виля СК - Мбарара Сити от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, abreujg78 (с обща доходност -17.77%) дава прогноза за печалба от 1.0, като залага 10 на коефициент -1000 за Виля СК в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 1473/1945
Доход: -17.77%
Home Draw Away
-1000 for Виля СК
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Виля СК - Мбарара Сити от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! abreujg78, с ODI параметър -44614.1, залага 10 на коефициент -1000 за Виля СК в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 1.0.

abreujg78
abreujg78
Класация: 2047/1945
ODI: -44614.1
Home Draw Away
-1000 for Виля СК
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Виля СК срещу Мбарара Сити

Какъв резултат за Виля СК срещу Мбарара Сити предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Виля СК на пазара Home Draw Away , с коефициент от -1000, със залог от 10, от abreujg78.

Home Draw Away
-1000 for Виля СК
10/10
Прогнозирана печалба 1.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Виля СК и Мбарара Сити. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Виля СК (коефициент -1000). Междувременно, победа за Мбарара Сити (+475) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +323).

1 100%
X 0%
2 0%

Виля СК vs Мбарара Сити Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -1000 за Виля СК (Home Draw Away)
Играйте отговорно