28.08.2026 13:00 Germany 3.Liga 2026/2027

Фортуна Дюселдорф - Щутгарт II прогнози и съвети за залагания

Фортуна Дюселдорф и Щутгарт II ще се състои на 13:00 на 28.08.2026.

TSV Fortuna Dusseldorf
Фортуна Дюселдорф
VfB Stuttgart II
Щутгарт II

На какво да залагате?

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Draw
100%
2 от 2 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Фортуна Дюселдорф - Щутгарт II от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Kibetchemu (класиран на 1173 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 24.32, като залага 8 на Draw (+304) в пазар Home Draw Away. От друга страна, aphrodite (класиран на 1440 място), дава съвет за коефициент +304 за Draw (Home Draw Away), залагайки 8, за да постигне прогнозирана печалба от 24.32.

Kibetchemu
Kibetchemu
Класация: 1173/1287
Печалба: -110.42
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
aphrodite
aphrodite
Класация: 1440/1287
Печалба: -3080.27
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32

Съветите за залагания на JohnnyBet за Фортуна Дюселдорф - Щутгарт II от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Kibetchemu (с обща доходност -3.77%) дава прогноза за печалба от 24.32, като залага 8 на коефициент +304 за Draw в пазар Home Draw Away. След това, има aphrodite с доходност -8.35%. Той дава съвет за залог с 8 на Draw (+304) в пазар Home Draw Away. Прогнозирана печалба: 24.32.

Kibetchemu
Kibetchemu
Класация: 615/1287
Доход: -3.77%
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
aphrodite
aphrodite
Класация: 802/1287
Доход: -8.35%
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32

Съветите за залагания на JohnnyBet за Фортуна Дюселдорф - Щутгарт II от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Kibetchemu, с ODI параметър -41.44, залага 8 на коефициент +304 за Draw в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 24.32. aphrodite (ODI: -2108.17) дава съвет за залог с цел печалба от 24.32, като залага 8 на Draw (+304) в пазар Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Класация: 1379/1287
ODI: -41.44
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
aphrodite
aphrodite
Класация: 1436/1287
ODI: -2108.17
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Фортуна Дюселдорф срещу Щутгарт II

Какъв резултат за Фортуна Дюселдорф срещу Щутгарт II предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Draw на пазара Home Draw Away , с коефициент от +304, със залог от 8, от Kibetchemu. Залог на Draw (+304) на пазара Home Draw Away със залог от 8 от aphrodite е друг фаворит на ИИ.

Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32
Home Draw Away
+304 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 24.32

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Фортуна Дюселдорф и Щутгарт II. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е равенство (коефициент +304). Победа за Фортуна Дюселдорф (-147) е събрала 0%. 0% прогнозират победа за Щутгарт II (коефициент +295).

1 0%
X 100%
2 0%

Фортуна Дюселдорф vs Щутгарт II Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +304 за Draw (Home Draw Away)
Играйте отговорно