25.10.2026 07:00 • Thailand • Thai League 1 2026/2027

Раси Салай Юнайтед - Аютхая Юнайтед прогнози и съвети за залагания

Раси Салай Юнайтед и Аютхая Юнайтед ще се състои на 07:00 на 25.10.2026.

Раси Салай Юнайтед
—
Ayutthaya United FC
Аютхая Юнайтед

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Раси Салай Юнайтед и Аютхая Юнайтед, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Раси Салай Юнайтед" и коефициент +160, от 1 от общо 2 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Asian Handicap (0)" с резултат "Раси Салай Юнайтед (0), money back on draw" (коефициент -102) от 100%.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Раси Салай Юнайтед
50%
1 от 2 прогнозиратори
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори
Over/Under 2.5
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Раси Салай Юнайтед - Аютхая Юнайтед от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, GM26024 (класиран на 1410 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.7, като залага 10 на 1X (-175) в пазар Double Chance. От друга страна, omnitipster (класиран на 1533 място), дава съвет за коефициент +160 за Раси Салай Юнайтед (Home Draw Away), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 16.0. Третият най-печеливш прогнозист (1858 за този сезон), troskot, прогнозира печалба от 5.94, като залага 9 на коефициент -152 за Over в пазар Over/Under 2.5.

GM26024
Класация: 1410/1984
Печалба: -56.04
Double Chance
-175 for 1X
10/10
Прогнозирана печалба 5.70
omnitipster
Класация: 1533/1984
Печалба: -82.9
Home Draw Away
+160 for Раси Салай Юнайтед
10/10
Прогнозирана печалба 16.00
troskot
troskot
Класация: 1858/1984
Печалба: -327.11
Over/Under 2.5
-152 for Over
9/10
Прогнозирана печалба 5.94
deyan76
deyan76
Класация: 1949/1984
Печалба: -590.86
Asian Handicap (0)
-102 for Раси Салай Юнайтед (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.80
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Класация: 1979/1984
Печалба: -745.22
Home Draw Away
+144 for Аютхая Юнайтед
3/10
Прогнозирана печалба 4.32
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Раси Салай Юнайтед - Аютхая Юнайтед от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, GM26024 (с обща доходност -2.44%) дава прогноза за печалба от 5.7, като залага 10 на коефициент -175 за 1X в пазар Double Chance. След това, има troskot с доходност -3.91%. Той дава съвет за залог с 9 на Over (-152) в пазар Over/Under 2.5. Прогнозирана печалба: 5.94. Noizyfoxxx (-6.66% доходност) избра коефициент +144 за Аютхая Юнайтед в пазар Home Draw Away. Залагайки 3, ще получите печалба от 4.32, ако прогнозата е правилна.

GM26024
Класация: 801/1984
Доход: -2.44%
Double Chance
-175 for 1X
10/10
Прогнозирана печалба 5.70
troskot
troskot
Класация: 914/1984
Доход: -3.91%
Over/Under 2.5
-152 for Over
9/10
Прогнозирана печалба 5.94
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Класация: 1125/1984
Доход: -6.66%
Home Draw Away
+144 for Аютхая Юнайтед
3/10
Прогнозирана печалба 4.32
omnitipster
Класация: 1137/1984
Доход: -6.77%
Home Draw Away
+160 for Раси Салай Юнайтед
10/10
Прогнозирана печалба 16.00
birkem
birkem
Класация: 1160/1984
Доход: -7.26%
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Прогнозирана печалба 29.64
1 2

Съветите за залагания на JohnnyBet за Раси Салай Юнайтед - Аютхая Юнайтед от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! birkem, с ODI параметър 4906.67, залага 6 на коефициент +494 за Over в пазар Over/Under 2.5, 1st Half. Това може да донесе печалба от 29.64. omnitipster (ODI: 21.67) дава съвет за залог с цел печалба от 16.0, като залага 10 на Раси Салай Юнайтед (+160) в пазар Home Draw Away. Трети в общото класиране (ODI: 15.31), troskot избра пазар Over/Under 2.5, залагайки 9 на коефициент -152 за Over, като оценява печалба от 5.94.

birkem
birkem
Класация: 1/1984
ODI: 4906.67
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Прогнозирана печалба 29.64
omnitipster
Класация: 163/1984
ODI: 21.67
Home Draw Away
+160 for Раси Салай Юнайтед
10/10
Прогнозирана печалба 16.00
troskot
troskot
Класация: 192/1984
ODI: 15.31
Over/Under 2.5
-152 for Over
9/10
Прогнозирана печалба 5.94
GM26024
Класация: 403/1984
ODI: 1.82
Double Chance
-175 for 1X
10/10
Прогнозирана печалба 5.70
deyan76
deyan76
Класация: 1990/1984
ODI: -52.63
Asian Handicap (0)
-102 for Раси Салай Юнайтед (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.80
1 2

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Раси Салай Юнайтед срещу Аютхая Юнайтед

Какъв резултат за Раси Салай Юнайтед срещу Аютхая Юнайтед предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Аютхая Юнайтед на пазара Home Draw Away , с коефициент от +144, със залог от 3, от Noizyfoxxx. Залог на 1X (-175) на пазара Double Chance със залог от 10 от GM26024 е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Раси Салай Юнайтед на пазара Home Draw Away, на който on which omnitipster поставя 10 с коефициент +160.

Home Draw Away
+144 for Аютхая Юнайтед
3/10
Прогнозирана печалба 4.32
Double Chance
-175 for 1X
10/10
Прогнозирана печалба 5.70
Home Draw Away
+160 for Раси Салай Юнайтед
10/10
Прогнозирана печалба 16.00
Over/Under 2.5
-152 for Over
9/10
Прогнозирана печалба 5.94
Asian Handicap (0)
-102 for Раси Салай Юнайтед (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 9.80
1 2

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Раси Салай Юнайтед и Аютхая Юнайтед. Топ прогнозата, с 50% от гласовете, е победа за Раси Салай Юнайтед (коефициент +160). Междувременно, победа за Аютхая Юнайтед (+144) е събрала 50% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +261).

1 50%
X 0%
2 50%

Раси Салай Юнайтед vs Аютхая Юнайтед Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -175 за 1X (Double Chance)
Съвет 2:
Коефициент -152 за Over (Over/Under 2.5)
Играйте отговорно