01.08.2026 19:00 Mexico Liga MX 2026/2027

Галос Бланкос Керетаро - Тигрес прогнози и съвети за залагания

Галос Бланкос Керетаро и Тигрес ще се състои на 19:00 на 01.08.2026.

Gallos Blancos Queretaro
Галос Бланкос Керетаро
Club Tigres de la UANL
Тигрес

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Галос Бланкос Керетаро и Тигрес, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Asian Handicap (0)" с прогнозиран резултат "Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw" и коефициент +168, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Asian Handicap (0)
Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Галос Бланкос Керетаро - Тигрес от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, ivan4v (класиран на 2040 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 16.8, като залага 10 на Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw (+168) в пазар Asian Handicap (0).

ivan4v
ivan4v
Класация: 2040/0
Печалба: -255.08
Asian Handicap (0)
+168 for Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 16.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Галос Бланкос Керетаро - Тигрес от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, ivan4v (с обща доходност -8.6%) дава прогноза за печалба от 16.8, като залага 10 на коефициент +168 за Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw в пазар Asian Handicap (0).

ivan4v
ivan4v
Класация: 1105/0
Доход: -8.6%
Asian Handicap (0)
+168 for Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 16.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Галос Бланкос Керетаро - Тигрес от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! ivan4v, с ODI параметър -186.74, залага 10 на коефициент +168 за Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw в пазар Asian Handicap (0). Това може да донесе печалба от 16.8.

ivan4v
ivan4v
Класация: 2225/0
ODI: -186.74
Asian Handicap (0)
+168 for Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 16.80

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Галос Бланкос Керетаро срещу Тигрес

Какъв резултат за Галос Бланкос Керетаро срещу Тигрес предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw на пазара Asian Handicap (0) , с коефициент от +168, със залог от 10, от ivan4v.

Asian Handicap (0)
+168 for Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 16.80

Галос Бланкос Керетаро vs Тигрес Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +168 за Галос Бланкос Керетаро (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Играйте отговорно