24.10.2026 10:00 • Scotland • Championship 2026/2027

Партик Тисъл - Стънхаусмюър прогнози и съвети за залагания

Партик Тисъл и Стънхаусмюър ще се състои на 10:00 на 24.10.2026.

Partick Thistle
Партик Тисъл
—
Stenhousemuir
Стънхаусмюър

На какво да залагате?

Най-популярните типове залози:

Over/Under 1.5
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Партик Тисъл - Стънхаусмюър от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, bukerror (класиран на 1724 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 2.8, като залага 10 на Over (-357) в пазар Over/Under 1.5.

bukerror
bukerror
Класация: 1724/1966
Печалба: -185.29
Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 2.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Партик Тисъл - Стънхаусмюър от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, bukerror (с обща доходност -1.19%) дава прогноза за печалба от 2.8, като залага 10 на коефициент -357 за Over в пазар Over/Under 1.5.

bukerror
bukerror
Класация: 714/1966
Доход: -1.19%
Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 2.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Партик Тисъл - Стънхаусмюър от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! bukerror, с ODI параметър 13.77, залага 10 на коефициент -357 за Over в пазар Over/Under 1.5. Това може да донесе печалба от 2.8.

bukerror
bukerror
Класация: 204/1966
ODI: 13.77
Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 2.80

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Партик Тисъл срещу Стънхаусмюър

Какъв резултат за Партик Тисъл срещу Стънхаусмюър предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Over на пазара Over/Under 1.5 , с коефициент от -357, със залог от 10, от bukerror.

Over/Under 1.5
-357 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 2.80

Партик Тисъл vs Стънхаусмюър Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -357 за Over (Over/Under 1.5)
Играйте отговорно