26.09.2026 10:00 England League Two 2026/2027

Нюпорт Каунти ФК - Гримзби Таун прогнози и съвети за залагания

Нюпорт Каунти ФК и Гримзби Таун ще се състои на 10:00 на 26.09.2026.

Newport County FC
Нюпорт Каунти ФК
Grimsby Town
Гримзби Таун

На какво да залагате?

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Draw
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Нюпорт Каунти ФК - Гримзби Таун от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Diego74 (класиран на 133 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 20.88, като залага 8 на Draw (+261) в пазар Home Draw Away.

Diego74
Diego74
Класация: 133/1659
Печалба: 46.47
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 20.88

Съветите за залагания на JohnnyBet за Нюпорт Каунти ФК - Гримзби Таун от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Diego74 (с обща доходност 2.25%) дава прогноза за печалба от 20.88, като залага 8 на коефициент +261 за Draw в пазар Home Draw Away.

Diego74
Diego74
Класация: 455/1659
Доход: 2.25%
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 20.88

Съветите за залагания на JohnnyBet за Нюпорт Каунти ФК - Гримзби Таун от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Diego74, с ODI параметър -10.94, залага 8 на коефициент +261 за Draw в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 20.88.

Diego74
Diego74
Класация: 1551/1659
ODI: -10.94
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 20.88

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Нюпорт Каунти ФК срещу Гримзби Таун

Какъв резултат за Нюпорт Каунти ФК срещу Гримзби Таун предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Draw на пазара Home Draw Away , с коефициент от +261, със залог от 8, от Diego74.

Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Прогнозирана печалба 20.88

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Нюпорт Каунти ФК и Гримзби Таун. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е равенство (коефициент +261). Победа за Нюпорт Каунти ФК (+314) е събрала 0%. 0% прогнозират победа за Гримзби Таун (коефициент -127).

1 0%
X 100%
2 0%

Нюпорт Каунти ФК vs Гримзби Таун Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +261 за Draw (Home Draw Away)
Играйте отговорно