01.09.2026 11:00 United States US Open Women 2026

Люси Хавликова - Анна Бондар прогнози и съвети за залагания

Люси Хавликова и Анна Бондар ще се състои на 11:00 на 01.09.2026.

Люси Хавликова
Анна Бондар

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Люси Хавликова и Анна Бондар, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Анна Бондар" и коефициент -167, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Анна Бондар
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Люси Хавликова - Анна Бондар от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Wilhelmine (класиран на 1500 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 6.0, като залага 10 на Анна Бондар (-167) в пазар Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 1500/1344
Печалба: -3214.65
Home Away
-167 for Анна Бондар
10/10
Прогнозирана печалба 6.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Люси Хавликова - Анна Бондар от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Wilhelmine (с обща доходност -6.41%) дава прогноза за печалба от 6.0, като залага 10 на коефициент -167 за Анна Бондар в пазар Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 775/1344
Доход: -6.41%
Home Away
-167 for Анна Бондар
10/10
Прогнозирана печалба 6.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Люси Хавликова - Анна Бондар от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Wilhelmine, с ODI параметър -3445.6, залага 10 на коефициент -167 за Анна Бондар в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 6.0.

Wilhelmine
Wilhelmine
Класация: 1498/1344
ODI: -3445.6
Home Away
-167 for Анна Бондар
10/10
Прогнозирана печалба 6.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Люси Хавликова срещу Анна Бондар

Какъв резултат за Люси Хавликова срещу Анна Бондар предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Анна Бондар на пазара Home Away , с коефициент от -167, със залог от 10, от Wilhelmine.

Home Away
-167 for Анна Бондар
10/10
Прогнозирана печалба 6.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Люси Хавликова и Анна Бондар. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете е печалба за Анна Бондар (odds of -167). Победата на Люси Хавликова (+148) е събрала 0% от гласовете.

1 0%
2 100%

Люси Хавликова vs Анна Бондар Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -167 за Анна Бондар (Home Away)
Играйте отговорно