01.08.2026 23:30 World Boxing Matches 2026

Ламонт Роуч - Уилям Сепеда прогнози и съвети за залагания

Ламонт Роуч и Уилям Сепеда ще се състои на 23:30 на 01.08.2026.

Ламонт Роуч
Уилям Сепеда

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ламонт Роуч и Уилям Сепеда, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Winner By Decision Round Betting" с прогнозиран резултат "Ламонт Роуч" и коефициент +118, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Winner By Decision Round Betting
Ламонт Роуч
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ламонт Роуч - Уилям Сепеда от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, mich81 (класиран на 516 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 11.8, като залага 10 на Ламонт Роуч (+118) в пазар Winner By Decision Round Betting.

mich81
mich81
Класация: 516/580
Печалба: -82.4
Winner By Decision Round Betting
+118 for Ламонт Роуч
10/10
Прогнозирана печалба 11.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ламонт Роуч - Уилям Сепеда от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, mich81 (с обща доходност -3.28%) дава прогноза за печалба от 11.8, като залага 10 на коефициент +118 за Ламонт Роуч в пазар Winner By Decision Round Betting.

mich81
mich81
Класация: 303/580
Доход: -3.28%
Winner By Decision Round Betting
+118 for Ламонт Роуч
10/10
Прогнозирана печалба 11.80

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ламонт Роуч - Уилям Сепеда от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! mich81, с ODI параметър 0.8, залага 10 на коефициент +118 за Ламонт Роуч в пазар Winner By Decision Round Betting. Това може да донесе печалба от 11.8.

mich81
mich81
Класация: 86/580
ODI: 0.8
Winner By Decision Round Betting
+118 for Ламонт Роуч
10/10
Прогнозирана печалба 11.80

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ламонт Роуч срещу Уилям Сепеда

Какъв резултат за Ламонт Роуч срещу Уилям Сепеда предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Ламонт Роуч на пазара Winner By Decision Round Betting , с коефициент от +118, със залог от 10, от mich81.

Winner By Decision Round Betting
+118 for Ламонт Роуч
10/10
Прогнозирана печалба 11.80

Ламонт Роуч vs Уилям Сепеда Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +118 за Ламонт Роуч (Winner By Decision Round Betting)
Играйте отговорно