25.10.2026 16:05 • France • Championship Top 14 2026

Ла Рошел - Юнион Бордо-Бегль прогнози и съвети за залагания

Ла Рошел и Юнион Бордо-Бегль ще се състои на 16:05 на 25.10.2026.

Ла Рошел
—
Юнион Бордо-Бегль

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ла Рошел и Юнион Бордо-Бегль, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Ла Рошел" и коефициент -303, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Ла Рошел
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ла Рошел - Юнион Бордо-Бегль от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, abreujg78 (класиран на 2098 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 3.3, като залага 10 на Ла Рошел (-303) в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 2098/1987
Печалба: -40124.6
Home Draw Away
-303 for Ла Рошел
10/10
Прогнозирана печалба 3.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ла Рошел - Юнион Бордо-Бегль от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, abreujg78 (с обща доходност -18.03%) дава прогноза за печалба от 3.3, като залага 10 на коефициент -303 за Ла Рошел в пазар Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Класация: 1511/1987
Доход: -18.03%
Home Draw Away
-303 for Ла Рошел
10/10
Прогнозирана печалба 3.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ла Рошел - Юнион Бордо-Бегль от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! abreujg78, с ODI параметър -46372.5, залага 10 на коефициент -303 за Ла Рошел в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 3.3.

abreujg78
abreujg78
Класация: 2095/1987
ODI: -46372.5
Home Draw Away
-303 for Ла Рошел
10/10
Прогнозирана печалба 3.30

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ла Рошел срещу Юнион Бордо-Бегль

Какъв резултат за Ла Рошел срещу Юнион Бордо-Бегль предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Ла Рошел на пазара Home Draw Away , с коефициент от -303, със залог от 10, от abreujg78.

Home Draw Away
-303 for Ла Рошел
10/10
Прогнозирана печалба 3.30

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Ла Рошел и Юнион Бордо-Бегль. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Ла Рошел (коефициент -303). Междувременно, победа за Юнион Бордо-Бегль (+169) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент ).

1 100%
X 0%
2 0%

Ла Рошел vs Юнион Бордо-Бегль Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -303 за Ла Рошел (Home Draw Away)
Играйте отговорно