26.09.2026 04:00 • Republic of Korea • KBO 2026

КТ Уиз - Кивуум Хироус прогнози и съвети за залагания

КТ Уиз и Кивуум Хироус ще се състои на 04:00 на 26.09.2026.

КТ Уиз
—
Kiwoom Heroes
Кивуум Хироус

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между КТ Уиз и Кивуум Хироус, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "КТ Уиз" и коефициент -169, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Away
КТ Уиз
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за КТ Уиз - Кивуум Хироус от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Orythree (класиран на 1451 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.9, като залага 10 на КТ Уиз (-169) в пазар Home Away.

Orythree
Orythree
Класация: 1451/1673
Печалба: -172.26
Home Away
-169 for КТ Уиз
10/10
Прогнозирана печалба 5.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за КТ Уиз - Кивуум Хироус от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Orythree (с обща доходност -1.68%) дава прогноза за печалба от 5.9, като залага 10 на коефициент -169 за КТ Уиз в пазар Home Away.

Orythree
Orythree
Класация: 633/1673
Доход: -1.68%
Home Away
-169 for КТ Уиз
10/10
Прогнозирана печалба 5.90

Съветите за залагания на JohnnyBet за КТ Уиз - Кивуум Хироус от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Orythree, с ODI параметър 7.31, залага 10 на коефициент -169 за КТ Уиз в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 5.9.

Orythree
Orythree
Класация: 224/1673
ODI: 7.31
Home Away
-169 for КТ Уиз
10/10
Прогнозирана печалба 5.90

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача КТ Уиз срещу Кивуум Хироус

Какъв резултат за КТ Уиз срещу Кивуум Хироус предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на КТ Уиз на пазара Home Away , с коефициент от -169, със залог от 10, от Orythree.

Home Away
-169 for КТ Уиз
10/10
Прогнозирана печалба 5.90

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между КТ Уиз и Кивуум Хироус. Най-добрата прогноза, с 100% от гласовете, е печалбата на КТ Уиз (odds of -169). Докато, победата на Кивуум Хироус (+143) е събрала 0% от гласовете.

1 100%
2 0%

КТ Уиз vs Кивуум Хироус Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -169 за КТ Уиз (Home Away)
Играйте отговорно