23.10.2026 13:40 • Belgium • ATP Brussels 2026

Ян Ленард Щруф - Зизу Бергс прогнози и съвети за залагания

Ян Ленард Щруф и Зизу Бергс ще се състои на 13:40 на 23.10.2026.

Ян Ленард Щруф
—
Зизу Бергс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ян Ленард Щруф и Зизу Бергс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Away" с прогнозиран резултат "Зизу Бергс" и коефициент -208, от 1 от общо 2 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Game Asian Handicap (2.5)" с резултат "Зизу Бергс (-2.5)" (коефициент -119) от 100%.

Най-популярните типове залози:

Home Away
Зизу Бергс
50%
1 от 2 прогнозиратори
Game Asian Handicap (2.5)
Зизу Бергс (-2.5)
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ян Ленард Щруф - Зизу Бергс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Diego king (класиран на 808 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 4.8, като залага 10 на Зизу Бергс (-208) в пазар Home Away. От друга страна, Zhubiitis (класиран на 2041 място), дава съвет за коефициент -119 за Зизу Бергс (-2.5) (Game Asian Handicap (2.5)), залагайки 10, за да постигне прогнозирана печалба от 8.4. Третият най-печеливш прогнозист (2068 за този сезон), abreujg78, прогнозира печалба от 18.1, като залага 10 на коефициент +181 за Ян Ленард Щруф в пазар Home Away.

Diego king
Diego king
Класация: 808/1957
Печалба: -4.8
Home Away
-208 for Зизу Бергс
10/10
Прогнозирана печалба 4.80
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 2041/1957
Печалба: -1949.84
Game Asian Handicap (2.5)
-119 for Зизу Бергс (-2.5)
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
abreujg78
abreujg78
Класация: 2068/1957
Печалба: -39203.9
Home Away
+181 for Ян Ленард Щруф
10/10
Прогнозирана печалба 18.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ян Ленард Щруф - Зизу Бергс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Diego king (с обща доходност -0.18%) дава прогноза за печалба от 4.8, като залага 10 на коефициент -208 за Зизу Бергс в пазар Home Away. След това, има Zhubiitis с доходност -3.09%. Той дава съвет за залог с 10 на Зизу Бергс (-2.5) (-119) в пазар Game Asian Handicap (2.5). Прогнозирана печалба: 8.4. abreujg78 (-17.82% доходност) избра коефициент +181 за Ян Ленард Щруф в пазар Home Away. Залагайки 10, ще получите печалба от 18.1, ако прогнозата е правилна.

Diego king
Diego king
Класация: 651/1957
Доход: -0.18%
Home Away
-208 for Зизу Бергс
10/10
Прогнозирана печалба 4.80
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 844/1957
Доход: -3.09%
Game Asian Handicap (2.5)
-119 for Зизу Бергс (-2.5)
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
abreujg78
abreujg78
Класация: 1486/1957
Доход: -17.82%
Home Away
+181 for Ян Ленард Щруф
10/10
Прогнозирана печалба 18.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ян Ленард Щруф - Зизу Бергс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Diego king, с ODI параметър 0.93, залага 10 на коефициент -208 за Зизу Бергс в пазар Home Away. Това може да донесе печалба от 4.8. Zhubiitis (ODI: -13.6) дава съвет за залог с цел печалба от 8.4, като залага 10 на Зизу Бергс (-2.5) (-119) в пазар Game Asian Handicap (2.5). Трети в общото класиране (ODI: -45442.1), abreujg78 избра пазар Home Away, залагайки 10 на коефициент +181 за Ян Ленард Щруф, като оценява печалба от 18.1.

Diego king
Diego king
Класация: 487/1957
ODI: 0.93
Home Away
-208 for Зизу Бергс
10/10
Прогнозирана печалба 4.80
Zhubiitis
Zhubiitis
Класация: 1846/1957
ODI: -13.6
Game Asian Handicap (2.5)
-119 for Зизу Бергс (-2.5)
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
abreujg78
abreujg78
Класация: 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Away
+181 for Ян Ленард Щруф
10/10
Прогнозирана печалба 18.10

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ян Ленард Щруф срещу Зизу Бергс

Какъв резултат за Ян Ленард Щруф срещу Зизу Бергс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Зизу Бергс на пазара Home Away , с коефициент от -208, със залог от 10, от Diego king. Залог на Зизу Бергс (-2.5) (-119) на пазара Game Asian Handicap (2.5) със залог от 10 от Zhubiitis е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е Ян Ленард Щруф на пазара Home Away, на който on which abreujg78 поставя 10 с коефициент +181.

Home Away
-208 for Зизу Бергс
10/10
Прогнозирана печалба 4.80
Game Asian Handicap (2.5)
-119 for Зизу Бергс (-2.5)
10/10
Прогнозирана печалба 8.40
Home Away
+181 for Ян Ленард Щруф
10/10
Прогнозирана печалба 18.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Ян Ленард Щруф и Зизу Бергс. Най-добрата прогноза, с 50% от гласовете е печалба за Зизу Бергс (odds of -208). Победата на Ян Ленард Щруф (+181) е събрала 50% от гласовете.

1 50%
2 50%

Ян Ленард Щруф vs Зизу Бергс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -208 за Зизу Бергс (Home Away)
Съвет 2:
Коефициент -119 за Зизу Бергс (-2.5) (Game Asian Handicap (2.5))
Играйте отговорно