30.08.2026 08:00 Kazakhstan Premier League 2026

Иртиш Павлодар - ФК Актобе прогнози и съвети за залагания

Иртиш Павлодар и ФК Актобе ще се състои на 08:00 на 30.08.2026.

Иртиш Павлодар
FK Aktobe
ФК Актобе

На какво да залагате?

Най-популярните типове залози:

Over/Under 4
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Иртиш Павлодар - ФК Актобе от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Onze11 (класиран на 1051 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 31.84, като залага 8 на Over (+398) в пазар Over/Under 4.

Onze11
Onze11
Класация: 1051/1328
Печалба: -55.14
Over/Under 4
+398 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 31.84

Съветите за залагания на JohnnyBet за Иртиш Павлодар - ФК Актобе от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Onze11 (с обща доходност -1.44%) дава прогноза за печалба от 31.84, като залага 8 на коефициент +398 за Over в пазар Over/Under 4.

Onze11
Onze11
Класация: 539/1328
Доход: -1.44%
Over/Under 4
+398 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 31.84

Съветите за залагания на JohnnyBet за Иртиш Павлодар - ФК Актобе от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Onze11, с ODI параметър 250.65, залага 8 на коефициент +398 за Over в пазар Over/Under 4. Това може да донесе печалба от 31.84.

Onze11
Onze11
Класация: 25/1328
ODI: 250.65
Over/Under 4
+398 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 31.84

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Иртиш Павлодар срещу ФК Актобе

Какъв резултат за Иртиш Павлодар срещу ФК Актобе предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Over на пазара Over/Under 4 , с коефициент от +398, със залог от 8, от Onze11.

Over/Under 4
+398 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 31.84

Иртиш Павлодар vs ФК Актобе Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +398 за Over (Over/Under 4)
Играйте отговорно