26.08.2026 06:00 Japan Emperor Cup 2026/2027

Имабари ФК - Блаублиц Акита прогнози и съвети за залагания

Имабари ФК и Блаублиц Акита ще се състои на 06:00 на 26.08.2026.

Imabari FC
Имабари ФК
Blaublitz Akita
Блаублиц Акита

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Имабари ФК и Блаублиц Акита, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Блаублиц Акита" и коефициент +150, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Блаублиц Акита
100%
1 от 1 прогнозиратори
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Имабари ФК - Блаублиц Акита от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, KrólSzamanów (класиран на 1368 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 16.0, като залага 8 на Over (+200) в пазар Over/Under 1.5, 1st Half. От друга страна, abreujg78 (класиран на 1406 място), дава съвет за коефициент +150 за Блаублиц Акита (Home Draw Away), залагайки 8, за да постигне прогнозирана печалба от 12.0.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Класация: 1368/1270
Печалба: -603.15
Over/Under 1.5, 1st Half
+200 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 16.00
abreujg78
abreujg78
Класация: 1406/1270
Печалба: -6727.13
Home Draw Away
+150 for Блаублиц Акита
8/10
Прогнозирана печалба 12.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Имабари ФК - Блаублиц Акита от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, KrólSzamanów (с обща доходност -2.51%) дава прогноза за печалба от 16.0, като залага 8 на коефициент +200 за Over в пазар Over/Under 1.5, 1st Half. След това, има abreujg78 с доходност -19.93%. Той дава съвет за залог с 8 на Блаублиц Акита (+150) в пазар Home Draw Away. Прогнозирана печалба: 12.0.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Класация: 539/1270
Доход: -2.51%
Over/Under 1.5, 1st Half
+200 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 16.00
abreujg78
abreujg78
Класация: 1014/1270
Доход: -19.93%
Home Draw Away
+150 for Блаублиц Акита
8/10
Прогнозирана печалба 12.00

Съветите за залагания на JohnnyBet за Имабари ФК - Блаублиц Акита от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! KrólSzamanów, с ODI параметър 1569.66, залага 8 на коефициент +200 за Over в пазар Over/Under 1.5, 1st Half. Това може да донесе печалба от 16.0. abreujg78 (ODI: -9101.14) дава съвет за залог с цел печалба от 12.0, като залага 8 на Блаублиц Акита (+150) в пазар Home Draw Away.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Класация: 1/1270
ODI: 1569.66
Over/Under 1.5, 1st Half
+200 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 16.00
abreujg78
abreujg78
Класация: 1404/1270
ODI: -9101.14
Home Draw Away
+150 for Блаублиц Акита
8/10
Прогнозирана печалба 12.00

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Имабари ФК срещу Блаублиц Акита

Какъв резултат за Имабари ФК срещу Блаублиц Акита предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Over на пазара Over/Under 1.5, 1st Half , с коефициент от +200, със залог от 8, от KrólSzamanów. Залог на Блаублиц Акита (+150) на пазара Home Draw Away със залог от 8 от abreujg78 е друг фаворит на ИИ.

Over/Under 1.5, 1st Half
+200 for Over
8/10
Прогнозирана печалба 16.00
Home Draw Away
+150 for Блаублиц Акита
8/10
Прогнозирана печалба 12.00

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Имабари ФК и Блаублиц Акита. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Блаублиц Акита (коефициент +150). Победа за Имабари ФК (+179) е събрала 0% от гласовете, като 0% предсказват равенство (коефициент +209).

1 0%
X 0%
2 100%

Имабари ФК vs Блаублиц Акита Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +200 за Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Съвет 2:
Коефициент +150 за Блаублиц Акита (Home Draw Away)
Играйте отговорно