24.10.2026 09:00 • Czech Republic • 1. Liga 2026/2027

ФК Збройовка Бърно - Бохемианс прогнози и съвети за залагания

ФК Збройовка Бърно и Бохемианс ще се състои на 09:00 на 24.10.2026.

FC Zbrojovka Brno
ФК Збройовка Бърно
—
Bohemians 1905
Бохемианс

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между ФК Збройовка Бърно и Бохемианс, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Draw No Bet" с прогнозиран резултат "ФК Збройовка Бърно" и коефициент -164, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Draw No Bet
ФК Збройовка Бърно
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФК Збройовка Бърно - Бохемианс от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Misi Ács (класиран на 1543 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 4.88, като залага 8 на ФК Збройовка Бърно (-164) в пазар Draw No Bet.

Misi Ács
Misi Ács
Класация: 1543/1966
Печалба: -91.71
Draw No Bet
-164 for ФК Збройовка Бърно
8/10
Прогнозирана печалба 4.88

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФК Збройовка Бърно - Бохемианс от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Misi Ács (с обща доходност -1.79%) дава прогноза за печалба от 4.88, като залага 8 на коефициент -164 за ФК Збройовка Бърно в пазар Draw No Bet.

Misi Ács
Misi Ács
Класация: 751/1966
Доход: -1.79%
Draw No Bet
-164 for ФК Збройовка Бърно
8/10
Прогнозирана печалба 4.88

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФК Збройовка Бърно - Бохемианс от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Misi Ács, с ODI параметър 13.21, залага 8 на коефициент -164 за ФК Збройовка Бърно в пазар Draw No Bet. Това може да донесе печалба от 4.88.

Misi Ács
Misi Ács
Класация: 207/1966
ODI: 13.21
Draw No Bet
-164 for ФК Збройовка Бърно
8/10
Прогнозирана печалба 4.88

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача ФК Збройовка Бърно срещу Бохемианс

Какъв резултат за ФК Збройовка Бърно срещу Бохемианс предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на ФК Збройовка Бърно на пазара Draw No Bet , с коефициент от -164, със залог от 8, от Misi Ács.

Draw No Bet
-164 for ФК Збройовка Бърно
8/10
Прогнозирана печалба 4.88

ФК Збройовка Бърно vs Бохемианс Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -164 за ФК Збройовка Бърно (Draw No Bet)
Играйте отговорно