01.07.2026 11:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

ФК Виктория Пилзен - Спартак Търнава прогнози и съвети за залагания

ФК Виктория Пилзен и Спартак Търнава ще се състои на 11:00 на 01.07.2026.

FC Viktoria Plzeň
ФК Виктория Пилзен
FC Spartak Trnava
Спартак Търнава

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между ФК Виктория Пилзен и Спартак Търнава, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "ФК Виктория Пилзен" и коефициент -244, от 1 от общо 1 потребители. Друг популярен пазар за залагане е "Draw No Bet" с резултат "Спартак Търнава" (коефициент +323) от 100%. Трето, залог за "Asian Handicap (-2.5)" с резултат "ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw" и коефициент +197 е прогнозирал 1 от общо 1 прогнозисти (100%).

Най-популярните типове залози:

Both Teams To Score
Yes
100%
1 от 1 прогнозиратори
Home Draw Away
ФК Виктория Пилзен
100%
1 от 1 прогнозиратори
Draw No Bet
Спартак Търнава
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФК Виктория Пилзен - Спартак Търнава от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Gilbert Ndula (класиран на 77 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 5.4, като залага 9 на Yes (-167) в пазар Both Teams To Score. От друга страна, FutBach (класиран на 429 място), дава съвет за коефициент +323 за Спартак Търнава (Draw No Bet), залагайки 2, за да постигне прогнозирана печалба от 6.46. Третият най-печеливш прогнозист (1382 за този сезон), system, прогнозира печалба от 19.7, като залага 10 на коефициент +197 за ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-2.5).

Gilbert Ndula
Класация: 77/1790
Печалба: 84.14
Both Teams To Score
-167 for Yes
9/10
Прогнозирана печалба 5.40
FutBach
FutBach
Класация: 429/1790
Печалба: 7.25
Draw No Bet
+323 for Спартак Търнава
2/10
Прогнозирана печалба 6.46
system
system
Класация: 1382/1790
Печалба: -39.88
Asian Handicap (-2.5)
+197 for ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 19.70
system
system
Класация: 1382/1790
Печалба: -39.88
Over/Under 3.5
+102 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.20
AandN
Класация: 1574/1790
Печалба: -72.44
Home Draw Away
-244 for ФК Виктория Пилзен
10/10
Прогнозирана печалба 4.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФК Виктория Пилзен - Спартак Търнава от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Gilbert Ndula (с обща доходност 4.09%) дава прогноза за печалба от 5.4, като залага 9 на коефициент -167 за Yes в пазар Both Teams To Score. След това, има FutBach с доходност 0.31%. Той дава съвет за залог с 2 на Спартак Търнава (+323) в пазар Draw No Bet. Прогнозирана печалба: 6.46. system (-0.35% доходност) избра коефициент +197 за ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-2.5). Залагайки 10, ще получите печалба от 19.7, ако прогнозата е правилна.

Gilbert Ndula
Класация: 532/1790
Доход: 4.09%
Both Teams To Score
-167 for Yes
9/10
Прогнозирана печалба 5.40
FutBach
FutBach
Класация: 653/1790
Доход: 0.31%
Draw No Bet
+323 for Спартак Търнава
2/10
Прогнозирана печалба 6.46
system
system
Класация: 676/1790
Доход: -0.35%
Asian Handicap (-2.5)
+197 for ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 19.70
system
system
Класация: 676/1790
Доход: -0.35%
Over/Under 3.5
+102 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.20
AandN
Класация: 772/1790
Доход: -2.69%
Home Draw Away
-244 for ФК Виктория Пилзен
10/10
Прогнозирана печалба 4.10

Съветите за залагания на JohnnyBet за ФК Виктория Пилзен - Спартак Търнава от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! system, с ODI параметър 88.39, залага 10 на коефициент +197 за ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw в пазар Asian Handicap (-2.5). Това може да донесе печалба от 19.7. FutBach (ODI: 14.29) дава съвет за залог с цел печалба от 6.46, като залага 2 на Спартак Търнава (+323) в пазар Draw No Bet. Трети в общото класиране (ODI: -6.08), AandN избра пазар Home Draw Away, залагайки 10 на коефициент -244 за ФК Виктория Пилзен, като оценява печалба от 4.1.

system
system
Класация: 42/1790
ODI: 88.39
Asian Handicap (-2.5)
+197 for ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 19.70
system
system
Класация: 42/1790
ODI: 88.39
Over/Under 3.5
+102 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.20
FutBach
FutBach
Класация: 153/1790
ODI: 14.29
Draw No Bet
+323 for Спартак Търнава
2/10
Прогнозирана печалба 6.46
AandN
Класация: 1760/1790
ODI: -6.08
Home Draw Away
-244 for ФК Виктория Пилзен
10/10
Прогнозирана печалба 4.10
Gilbert Ndula
Класация: 1790/1790
ODI: -8.56
Both Teams To Score
-167 for Yes
9/10
Прогнозирана печалба 5.40

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача ФК Виктория Пилзен срещу Спартак Търнава

Какъв резултат за ФК Виктория Пилзен срещу Спартак Търнава предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Спартак Търнава на пазара Draw No Bet , с коефициент от +323, със залог от 2, от FutBach. Залог на Yes (-167) на пазара Both Teams To Score със залог от 9 от Gilbert Ndula е друг фаворит на ИИ. Третият най-вероятен печеливш залог според алгоритъма е ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw на пазара Asian Handicap (-2.5), на който on which system поставя 10 с коефициент +197.

Draw No Bet
+323 for Спартак Търнава
2/10
Прогнозирана печалба 6.46
Both Teams To Score
-167 for Yes
9/10
Прогнозирана печалба 5.40
Asian Handicap (-2.5)
+197 for ФК Виктория Пилзен (-2.5), money back on draw
10/10
Прогнозирана печалба 19.70
Over/Under 3.5
+102 for Over
10/10
Прогнозирана печалба 10.20
Home Draw Away
-244 for ФК Виктория Пилзен
10/10
Прогнозирана печалба 4.10

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между ФК Виктория Пилзен и Спартак Търнава. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за ФК Виктория Пилзен (коефициент -244). Междувременно, победа за Спартак Търнава (+409) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +209).

1 100%
X 0%
2 0%

ФК Виктория Пилзен vs Спартак Търнава Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент -167 за Yes (Both Teams To Score)
Съвет 2:
Коефициент +323 за Спартак Търнава (Draw No Bet)
Съвет 3:
Коефициент +102 за Over (Over/Under 3.5)
Играйте отговорно