24.10.2026 10:00 • England • League Two 2026/2027

Ексетър Сити - Флийтууд Таун прогнози и съвети за залагания

Ексетър Сити и Флийтууд Таун ще се състои на 10:00 на 24.10.2026.

Exeter City FC
Ексетър Сити
—
Fleetwood Town
Флийтууд Таун

На какво да залагате?

Разгледайте последните прогнози и съвети за залагания на мача между Ексетър Сити и Флийтууд Таун, избрани от общността на прогнозистите на JohnnyBet. Един от най-популярните пазари за залагане е "Home Draw Away" с прогнозиран резултат "Ексетър Сити" и коефициент +143, от 1 от общо 1 потребители.

Най-популярните типове залози:

Home Draw Away
Ексетър Сити
100%
1 от 1 прогнозиратори

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ексетър Сити - Флийтууд Таун от типстърите с печалба

Нашият най-печеливш прогнозист за това събитие, Nionio (класиран на 30 място в общото класиране по печалба), прогнозира печалба от 14.3, като залага 10 на Ексетър Сити (+143) в пазар Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Класация: 30/1959
Печалба: 170.96
Home Draw Away
+143 for Ексетър Сити
10/10
Прогнозирана печалба 14.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ексетър Сити - Флийтууд Таун от типстърите с доходност

Ако се доверявате повече на доходността отколкото на печалбата, Nionio (с обща доходност 3.43%) дава прогноза за печалба от 14.3, като залага 10 на коефициент +143 за Ексетър Сити в пазар Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Класация: 494/1959
Доход: 3.43%
Home Draw Away
+143 for Ексетър Сити
10/10
Прогнозирана печалба 14.30

Съветите за залагания на JohnnyBet за Ексетър Сити - Флийтууд Таун от типстърите ODI

Тези прогнозисти знаят как да намерят най-добрите стойностни залози! Nionio, с ODI параметър -14.51, залага 10 на коефициент +143 за Ексетър Сити в пазар Home Draw Away. Това може да донесе печалба от 14.3.

Nionio
Nionio
Класация: 1853/1959
ODI: -14.51
Home Draw Away
+143 for Ексетър Сити
10/10
Прогнозирана печалба 14.30

Най-добрите съвети за залагания с изкуствен интелект за мача Ексетър Сити срещу Флийтууд Таун

Какъв резултат за Ексетър Сити срещу Флийтууд Таун предсказва изкуственият интелект? Изкуственият интелект изчислява, че най-вероятният резултат е залог на Ексетър Сити на пазара Home Draw Away , с коефициент от +143, със залог от 10, от Nionio.

Home Draw Away
+143 for Ексетър Сити
10/10
Прогнозирана печалба 14.30

Нашите прогнози са направени!

Общността на JohnnyBet е направила своите съвети за залагания за предстоящия мач между Ексетър Сити и Флийтууд Таун. Топ прогнозата, с 100% от гласовете, е победа за Ексетър Сити (коефициент +143). Междувременно, победа за Флийтууд Таун (+200) е събрала 0% от гласовете, като 0% прогнозират равенство (коефициент +219).

1 100%
X 0%
2 0%

Ексетър Сити vs Флийтууд Таун Съвети за залагания

Съвет 1:
Коефициент +143 за Ексетър Сити (Home Draw Away)
Играйте отговорно